zieminiai batai vyramsArtėjant šaltajam metų laikui atėjo ir pats metas pradėti galvoti apie avalynę ir aprangą, kuri padės žiemos metu nesušalti ir išvengti nemalonių peršalimo ligų. Reklama internete labai intensyviai mirga akcentuodama, kad vieni arba kiti žieminiai batai vyrams yra geriausi ir būtent juos pirkti reikėtų. Nors reklama žmonėms daro labai didelę įtaką, visgi, ieškoti tokio funkcionalaus daikto kaip batai – labai svarbu atidžiai palyginti kelis kriterijus. Tuomet pasirinkimas bus puikus ir kojos dėkos.

Žieminiai batai skiriasi nuo tų, kuriuos mes pirktume kiek šiltesniais metų laikais. Svarbu atkreipti dėmesį net į šilumą, tačiau ir kelis kitus faktorius.

  • MEDŽIAGA. Žieminiai batai gali būti gaminami iš dirbtinės odos bei kitų sintetinių pluoštų, kurie padeda užsitikrinti, kad šaltuoju metų laiku Jūsų kojos jausis puikiai ir jokia drėgmė joms nebus baisi. Žiemos metui tinka viena medžiaga, rudens sezonui – kita. Žieminiai batai vyrams dažniausiai būna gana dideli ir tvirti. Puiku, kadangi su jais bus labai malonu ir net baisiausi šalčiai nebus labai baisūs.
  • KAINA. Jeigu nusistatysite pinigų sumą, kurią galite skirti batams – greičiau atrasite, kadangi Jūsų galimybės bus kur kas siauresnės. Nepamirškite batų ieškoti internete. Būtent ten paprasčiausia pastebėti įvairias akcijas ir įsigyti batus nepalyginamai mažesnėmis kainomis.
  • VIDUS. Ieškant batų daug dėmesio reikia kreipti į jų vidų. Net gi kur kas daugiau nei kad išorę. Paprasčiausiai visus lemia, kokios kokybės batus įsigysite ir kaip jie sėkmingai sugebės atlikti jiems paskirtą darbą. Geriausia, kai bato viduje yra dirbtinis kailis. Tokius atveju žiemos metu Jūsų kojoms nebus vėsu.
  • PADO AUKŠTIS. Žiemos metu labai svarbu, kad pado aukštis būtų didesnis. Paprasčiausiai dėl drėgmės, kuri sieks mūsų padus tuomet, kai padas bus žemas. Taip pat žemas padas lemia ir tai, jog kojoms yra kur kas vėsiau, kadangi jos labiau liečiasi su sniegu.
  • SUSEGIMAS, SURIŠIMAS… Dar vienas kriterijus į kurį reikia atkreipti dėmesį. Šiuo atveju pasirinkimas yra Jūsų rankose, tad žiemai jokio skirtumo, kaip užsegami batai bus pasirenkami. Paprasčiausiai, tai nenulems kokybės arba šilumos. Svarbiausia, kad batai būtų susegami sandariai.
  • STILIUS. Žieminiai batai nenurodo, koks stilius yra geriausias ir su kokiais šaltuoju metu bus patogiausia. Paprasčiausiai, žieminiai batai vyrams gali būti skiriami pagal tuo metu dominuojančias madas. Jeigu jums tai aktualu – būtinai atsižvelkite.
  • GAMINTOJAS. Dar vienas kriterijus, kurį dažniausiai įvertina labai stilių mėgstantys asmenys. Už vardą mokėti verta tik tokiu atveju, jeigu vardas nurodo geresnę kokybę.
  • PATOGUMAS. Jeigu perkate internetu – sunku pasakyti, ar batai bus patogūs. Visgi, įvertinus pašalinius veiksnius susidaryti nuomonę tikrai pavyks. Galiausiai, juk batus galite visada grąžinti atgal.

Geri žieminiai batai vyrams padės sėkmingai pergyventi ne vieną sezoną. Vien todėl verta skirti kiek didesnę pinigų sumą, tačiau įsigyti tikrai geros kokybės ir ilgai tarnausiančius batus. Kojoms Jums bus dėkingos ir visą dieną nešios bei atliks Jūsų paskirtus darbus!