zenklinimo iranga

Priklausomai nuo konkrečių pirkėjų poreikių ir numatomų darbų apimties, ženklinimo įranga gali skirtis įvairiais aspektais: našumu, sąnaudomis, techniniais duomenimis. Šiandieninėje rinkoje ženklinimo darbai atlieka itin svarbų vaidmenį. Tai ne tik praktiškas sprendimas, leidžiantis atskirti ir rūšiuoti prekes, bet ir informacinė žinutė, kalbant apie konkretų produktą, taip pat – gaminio įvaizdžio ir dizaino kūrimo detalė.

Esminiai ženklinimo įrangos skirtumai

Kaip ir minėjome, ženklinimo įranga gali skirtis įvairiais kriterijais, tačiau svarbiausia, ką turite žinoti, – kokios darbų apimtys jus domina. Natūralu, kad nedideliam produkcijos kiekiui užteks ir paprastos, mažesnės galios įrangos, o itin didelėms pramonės užduotims bus reikalinga galinga, su milžiniškais kiekiais dirbanti technika.

Specialistai primena, kad paprastai ženklinimo įrenginiai skirstomi į dvi grupes: kontaktinius ir bekontakčius prietaisus. Pirmieji darbo proceso metu kontaktuoja su produktu. Priklausomai nuo naudojamų dažu, įrenginiai gali būti skirstomi į atskirus pogrupius, pvz., juostelinę ar dažų ritinėlių ženklinimo įrangą. Bekontakčiai įrenginiai informaciją ant prekės pateikia per atstumą. Šiuo atveju įprasta išskirti čiurkšlinius, rašalinius ir lazerinius įrenginius. Jei norėtumėte sužinoti daugiau apie vieno ar kito įrenginio privalumus ir trūkumus, pasikalbėkite su šios srities profesionalais – ženklinimo įrangos pardavėjais.

Apsibrėžkite techninius reikalavimus

Kad būtumėte patenkinti priimtu sprendimu ir ženklinimo įranga tarnautų ne vienerius metus, pagalvokite, kokius techninius reikalavimus šis prietaisas turi atitikti. Pvz., jei jums reikalinga įranga prekių etikečių spausdinimui, pagalvokite, ar jums reikalinga profesionali darbo įranga, galinti spausdinti sudėtingo dizaino etiketes, ar tinkamesnis sprendimas – nešiojama įranga, skirta greitam ir paprastam prekių žymėjimui? Taip pat reikia pagalvoti ir apie tai, ar jums reikalinga paprasta etiketė, ar ji turėtų būti lipni, atspari šilumai, drėgmei? Ar norite spausdinti juodai baltas etiketes, ar spalvotus užrašus? Tekstą ar paveikslėlius ir nuotraukas? Kitaip sakant, konkretus sprendimas priklauso nuo daugybės kriterijų, kuriuos keliate galutiniam produktui.

Rinkitės tai, kas geriausia

Nepriklausomai nuo to, kokia technine charakteristika turėtų pasižymėti jūsų ženklinimo įranga, visuomet rinkitės profesionalų pardavėją, siūlantį žinomo gamintojo techniką ir galintį suteikti visas kokybės garantijas, techninio aptarnavimo paslaugas. Bendradarbiaudami su šios srities ekspertais būsite tikri, kad dirbsite su profesionalia, patikima įranga, kurios eksploatacija atitiks jūsų keliamus reikalavimus.