„Xiaomi“ – visame pasaulyje gerai žinomas ir populiarus Kinijos gamintojas, kurio produkcijoje yra ir išmanieji telefonai. Jie paklausūs dėl geros kainos ir niekuo nuo didžiųjų telefonų gamintojų-gigantų nesiskiriančio funkcionalumo. „Xiaomi“ itin dažnai renkasi verslai, kuriems reikalingi ekonomiški, patogūs ir gerai veikiantys išmanieji telefonai ir žmonės, dievinantys kinų produkciją bei pastaruoju metu jos siūlomą revoliuciją technikos ar elektronikos srityse. Vienas naujesnių išmaniųjų telefonų modelių, pasirodžiusių 2017 metais – „Xiaomi Mi A1“. Apžvelkime jį.

Dizainas

„Xiaomi Mi A1“ išvaizda pakankamai patraukli, įrenginys turi puikų aliuminį korpusą, dvigubą kamerą. Dėl apvalių formų telefoną malonu laikyti rankose, jis šiek tiek primena iPhone 7 Plus modelį. Pirkėjai taip pat gali rinktis iš skirtingų korpuso spalvų: juodos, rožinės, baltos, aukso ir t. t. Tai leidžia kiekvienam įrenginį pritaikyti pagal savo asmeninį skonį.

Patogu tai, kad „Xiaomi Mi A1“ turi pirštų antspaudų jutiklį, LED blykstę, lietimui jautrius navigacijos mygtukus, kuriais telefonas labai lengvai valdomas.

Kamera

Daugeliui žmonių renkantis išmanųjį telefoną labai svarbų vaidmenį atlieka kamera. „Xiaomi Mi A1“ kamera turi visus svarbiausius ir efektyviam naudojimuisi reikalingus parametrus, tokius kaip fokusavimas, išlaikymas, ekspozicijos poslinkis ir pan. Jau minėjome, jog telefonas nugarėlėje turi dvigubą kamerą:12 MPx raiškos, plataus kampo su 26mm f/2.2 jutikliu ir 12 MPx raiškos 50mm f/2.6 lęšį, kuriuo yra išgaunamas sulieto fono efektas.

Našumas

„Xiaomi Mi A1“ modelis turi aštuonių branduolių procesorių, išmaniojo telefono operatyvios apimties ganėtinai daug – 4 GB, vidinė atmintis siekia net 64 GB. Įrenginyje įmontuota įprasta ir dažnai telefonų rinkoje pasitaikanti 3080 mAh talpos baterija, galinti garantuoti ganėtinai ilgą autonominį veikimo laiką. Jei išmaniuoju telefonu naudositės intensyviai, jis gali veiks nuo 7 val. iki dienos su puse.

Kur įsigyti?

Jei jus domina „Xiaomi Mi A1“ telefonas, jo galite ieškoti įvairių mobiliųjų operatorių paslaugų teikimo vietose arba parduotuvėse, kurios siūlo elektronikos prietaisus. Jei norite sutaupyti laiko, siūlome naudotis svetaine kainos.lt, kurioje galite palyginti telefonų ir kitų įrenginių kainas skirtingose prekybos vietose.