vr akiniai

Kiekviename Lietuvos mieste galima sutikti daugybę įvairių vaikiškų pramogų ne tik laisvalaikiui su šeima, bet ir vaikų šventėms. Dažnai tėveliai vaikų gimtadieniams ieško kažko išskirtinio ir originalaus. Dažniausiai tam puikiai tinka įvairios aktyvios pramogos, kurių metu vaikai ne tik puikiai praleidžia laiką, bet ir išsikrauna. Todėl pastaruoju metu Lietuvoje populiarėjantys virtualios realybės kambariai – dar vienas puikus pasirinkimas vaikų gimtadieniams ir ne tik.

Asmeninės šventės virtualioje realybėje

Vos atsiradus virtualios realybės kambariams Lietuvoje, jie pradėti nuomoti asmeninėms šventėms. Ypač dažnai – vaikų gimtadieniams. Ta ypač populiarus pasirinkimas todėl, kad ši pramoga vaikams yra visiškai nauja ir labai įdomi. Virtualios realybės kambaryje vaikai su VR akiniais ir specialiomis lazdelėmis pramogauja taip, lyg patys būtų kompiuterinio žaidimo herojai. Be to, pasirinkus tinkamą kambarį su pakankamai įrangos, jie gali žaisti visi vienu metu, kartu kovoti, ieškoti lobių, dalyvauti kitokiuose nuotykiuose.

Kitas svarbus aspektas, kodėl tėveliai dažnai renkasi virtualias pramogas vaikų šventėms yra kaina. Ne paslaptis, kad įvairios vaikiškos atrakcijos Lietuvoje yra itin brangios. Dažnai negelbsti net akcijos. Skirtingai nei VR kambarys. Galima tik įsivaizduoti, kiek kainuoja visa jame esanti įranga. Tuo tarpu nedidelis valandos nuomos mokestis yra tikrai ekonomiškas pasirinkimas. Ypač todėl, kad pramogauja visi tuo metu šventėje esantys vaikai.

Virtuali realybė – ugdymas ir edukacija

Populiarėjant virtualios realybės kambariams, dažnai jei pasirenkami ne tik kaip įvairių švenčių atrakcija, bet ir kaip ekskursijų ar ugdymo proceso dalis. Vr pramogų organizatoriai, tokie kaip Vrmatrica.lt, nuolat ieško naujų sprendimų ir pasiūlymų klientams, todėl atnaujina ir plečia pramogų, kurias galima patirti VR kambaryje sąrašą. Dažnai jame atsiranda ir ekskursijoms, mokinių klasėms siūlomos pramogos. Tai dažniausiai specialiai tam sukurti žaidimai, kurie turi švietėjišką ir pažintinį turinį.

Tai reiškia, kad VR pramogos gali labiau sudominti vaikus, todėl virtuali realybė vis dažniau įtraukiama į ugdymo procesą. Šiuolaikiniai vaikai vis labiau pripranta prie informacinių technologijų, todėl įprastas ugdymo procesas jiems kartais atrodo nuobodus. Pasirodo, pasitelkus virtualią realybę, net ir nuobodžias fizikos formules galima paversti įdomiu nuotykių žaidimu, kuris bus ne tik smagus, bet ir naudingas. O pabuvęs tokiame kambaryje ne ir vangus mokslui vaikas gali tapti itin pažangiu ir iniciatyviu ugdymo procese.