vaistai nuo kosulioVaistai nuo kosulio yra ne vienos rūšies. Daugelis medikamentų yra sintetiniai ir šalina simptomus, o ne negalavimo priežastį. Tačiau žinant kosulio priežastį galima lengvai ir pakankamai greitai pasirinkti tinkamą gydymo kursą.

Priepuoliai

Netikėti kosulio priepuoliai gali atsirasti dėl reakcijos į aplinkoje esančias chemines medžiagas arba tai alerginė reakcija. Pirmuoju atveju pirmoji pagalba – šviežias oras, antruoju – reiktų kreiptis pas gydytojus. Beje, net efektyvus vaistai nuo kosulio nepadės jeigu jų priežastis bus pirmi du išvardinti simptomai.

Sausas kosulys

Labiausiai erzinantis kosulys – sausas. Dažnai girdime – sausas kosulys ka daryti. Ir visgi pirmiausiai reiktų kreiptis pas medikus, jeigu kosulys yra sukeltas ne virusinės infekcijos, padės vaistai nuo sauso kosulio. Vienas populiariausių – sirupas nuo sauso kosulio. Pasirinkite iš natūralių sudedamųjų dalių pagamintą sirupą. Gerkite šiltos arbatos, medaus. Beje, sirupai dėl savo skonio panašaus į braškinius saldainius arba tropinius vaisius yra lengviausiai sugirdomi vaistai nuo kosulio vaikams.

Sunku atsikrenkšti

Tačiau pasitaiko ir taip, kad niekaip negalime atsikrenkšti. Lyg kažkas burnoje būtų įstrigę. Tokį negalavimą įveikia vaistai atsikosėjimui arba vaistai nuo slapio kosulio vaikams. Svarbu nepamiršti ir neužsiimti savigyda. Dėl vaistų vartojimo būtinai pasitarkite su gydytoju arba vaistininku. Rinkitės pasteles ir specialius purškalus.

Priežasčių daugybė

Kosulio priežasčių gali būti daug, ir tai yra nuo paspringimo maistu iki bronchinės asmos ar net tuberkuliozės. Jeigu po penkių dienų nuo vaistų vartojimo simptomai nesiliauja būtinai kreipkitės pas gydytoją.

Vaistai nuo kosulio yra liaudies medicinos sritis. Netradicinės medicinos šalininkai išvardins visą galybę kovos su kosuliu būdu. Vaistai nuo kosulio tai ir taurių statymas (labai pavojingas, tačiau visdar gyvas ritualas), karštos bulvės (į medžiagą vyniojamos ir dedamos ant krūtinės), burokėlių sirupas (geriamas), kakavos pupelių sviestas (valgomas). Kita vertus, liaudiski vaistai nuo kosulio pataria tą patį ką ir medikai – svarbiausiai gerti daug skysčių, t.y. šiltos, nesaldintos, arbatos, vandens, džiovintas žemuoges užpilkite karštu vandeniu, suvalgykite pusę šaukštelio medaus per dieną. Skysčių nemažiau nei du litrai per parą.