suknelėMada tai nėra vien tik kūryba ir blizgūs podiumai. Visų pirma tai yra verslas, kuriame didelę reikšmę ir svarų žodį turi rėmėjai. Kaip jų surasti pradedančiam?

Suburk komandą

Greičiausiai net neverta minėti, kad suknelė tai nėra tik idėja. Rūbas gimsta su siuvėjų, dizainerių, konstruojančių žmonių pagalba. Tai reiškia, kad net pats geriausias ir garsiausias dizaineris yra pasmerktas žlugti dėl neprofesionalios komandos.

Todėl apsidairyk aplinkui, gal tavo svajone gyvena ir kiti kolegos. Jungtis į darnią komandą, dalintis užduotimis, gali būti pirmas ir svarbiausias darbas savo kolekcijos vardan.

Naujos kolekcijos gimimas

Jeigu turite brėžinius ir medžiagas, galima pradėti darbuotis. Tačiau teiktų nepamiršti konkurentų ir ne tik vardinių drabužių, bet ir kur bei kodėl perka Jūsų klientai. Gal sukneles internetu pigiau? Gal klasikinės suknelės įsigyjamos tik iš prekybininkų ar gamintojų rankų ir pan. Taip pat reiktų ieškoti rinkodaros specialisto, kuris galėtų pagelbėti su kolekcijos pristatymo organizavimu. Šiuo atveju bus sunku be investicijų. Reikia arba mokėti atlyginimą, arba žvalgytis pradedančio ir entuziastingo praktikanto.

Dalyvauk viešuose renginiuose

Vienas dalykas yra stebimos pigios sukneles internetu, kitas – suknelės moterims pristatymuose. Pasistenkite pakliūti į kitų dizainerių šou. Tiesiog galėsite apžvelgti ką kiti daro, kodėl, kokias klaidas pastebite. Juk suknelė – daug vietos variacijoms. Tai universalus rūbas.

Kelionėse po kitų kolekcijų pristatymus Jūsų užduotis susirinkti kontaktų ir kuo daugiau. Todėl atėjus laikui pristatyti kolekciją, jau žinosite kur ir kaip ką organizuoti. Jūsų rinkodaros specialistui tereiks įgyvendinti idėją. Kolekcijos metu patys vilkėkite sukneles progines iš savo kolekcijos. Taip tapsite simboliu, prekinio ženklo ambasadoriumi.

Interneto svetainė

Susikurkite savo internetinių darbų svetainę ir puikų portfolio. Pabrėžkite savo privalumus ir išskirtinumą. Tai gali būti ir didelių dydžių suknelės arba sukneles internetu pigiau, o gal progines sukneles internetu.

Pakvietimai rėmėjams

Vis dėlto, puiki suknelė, kuri neša žinią visuomenei nėra visas darbas. Dar reikia rėmėjus pakviesti į kolekcijos pristatymą ir jiems užtikrintai pristatyti savo verslo viziją. Čia bus svarbu ne tik suknelė ar jos pristatymo būdas (pvz.: sukneles internetu moterims), bet ir Jūsų komandos komunikaciniai gebėjimai.