Kelionės Lieuvoje

Keliones po Lietuvą renkasi savo kraštą norintys pamatyti žmonės. Dažnai jie nepriima vakarietiškos ar mums kadaise primestos rusiškos kultūros. Šie žmonės labiausiai vertina tai, ką sukūrė mūsų protėviai ir tai ką mums davė gamta.

Kelionės automobiliu po Lietuvą

Keliones automobiliu jie dažnai iškeičia į keliones pėsčiomis, autostopu ar dviračiais. Kad ir koks tai būtų būdas keliauti, visi variantai yra panašūs tuo, kad tai yra daug aktyvesnis laiko leidimo būdas. Juk pažvelk – kiek gi tos mūsų Lietuvos, jeigu žmonės geba ją apvažiuoti per porą parų.

Pažintinės savaitgalio kelionės

Net ir iš pirmos pažiūros pasyviai atrodančios pažintinės kelionės autobusu, yra gana aktyvios, nes reikia ir pasivaikščioti iki tam tikrų lankytinų vietų. Ne visur tie autobusai privažiuoja.

Beje, pasitaiko ir tokių variantų, kai keliautojai važiuoja ne iki galutinio taško, o pasirenka artimesnį išlipimo vietą. Tuomet pakeliui keliaujant sava eiga, galima pamatyti dar daugiau apylinkių, gamtos ir istorinio paveldo.

Kelionės maršrutas

Teisingai susidarytas kelionės maršrutas gali paįvairinti visą kelionę dešimteriopai. Tereikia žemėlapyje pasižymėti lankytinas vietas, apsirašyti jas keliais sakiniais ir apžvelgti, kokių lankytinų vietų yra aplinkui. O jeigu dar turi kokį kompiuterį ar ką panašaus, tuomet gali susižymėti labai daug – pavyzdžiui, gali pasižymėti, kuo ši vieta yra labiausiai žinoma ir galbūt kokiais mistiniais dalykais ji skamba iki šiol. Jeigu tai yra muziejus, patartina kelionės žemėlapyje pasižymėti iki kelių jis dirba ir kuriomis dienomis jis priima lankytojus. Tinkamai susidarius tokį pažintinės kelionės maršrutą, gali keliauti bet kokiomis transporto priemonėmis.