„Slider“Apsilankius interneto svetainėje slider.lt pasitinka šūkis „Išskirtinė spinta už standartinę kainą!“ Taigi, kyla klausimas, kas yra „Slider“.

Ką turite žinoti? Pirmiausia tai, kad minėtu pavadinimu yra užkoduotos slenkančios sistemos bei stumdomoms durims skirti priedai. Spintos modernios, itin praktiškos ir labai gražios, tad jūsų interjeras kaipmat pasikeis. Jis taps toks, apie kokį visada svajojote. Ir netgi dar mielesnis.

„Slider“ remiasi filosofija, kad kokybė turi pralenkti kainą. Kiekvienas sumokėtas euras atsiperka, nes spinta patikimai tarnauja ne vienus metus. O turint omenyje tai, kad spinta yra kasdien naudojamas daiktas, praktiškumas ir ilgaamžiškumas ypač svarbus. Kokybė, kuri pralenkia kainą, yra gamintojų siekis. Ir tas siekis „Slider“ stovykloje puikiai įgyvendinamas. O šiam tikslui reikalinga patirtis. Patirtis ir modernumas, atsakingas darbas ir apgalvoti sprendimai – štai tokiais žodžiais galima apibūdinti „Slider“ veiklą.

Optimizuotas, optimizuota, optimizuotas. Trys žodžiai. Tokie patys, tik vienas moteriškosios giminės, o du – vyriškosios. Ir čia ne jokia klaida, mat visi šie žodžiai taip pat prisideda prie „Slider“ apibūdinimo.

  1. Optimizuotas gamybos procesas. 2. Optimizuota logistika. 3. Optimizuota vadyba. Nesunku nuspėti, kad iš šių trijų optimizavimų atsiranda ir optimizmas – kai viskas sklandžiai funkcionuoja, žmonių kasdienybė optimistiškesnė.

Kalbant apie gamybą reikia akcentuoti, kad gamyklos yra aukščiausio lygio. Pasiekiamas didelis efektyvumas. Ir, aišku, gamyba griežtai kontroliuojama, laikomasi aukščiausių kokybės standartų.

Logistika optimizuota taip pat ne veltui – juk dirbama ne vienoje rinkoje, kas reiškia ypač atsakingos logistikos poreikį. Aktualu atrasti geriausią transportavimo būdą.

Didelis pardavimo srautas reikalauja profesionalios vadybos. Specialistai suvaldo svarbius procesus, naudodamiesi ištekliais optimaliai.

„Slider“ – tai funkcionalumas ir universalumas. Išskirtinė ergonomika. Patikimumas. Viską sudėjus gaunama kokybė. Būtent tai ir turite žinoti apie „Slider“. O jei kaip tik dabar ieškote, kokia gi spinta tiktų prieškambaryje ar miegamajame, šį vardą pravartu prisiminti. Ir susisiekti, pasikonsultuoti. Ir tikriausiai užsisakyti naują, išskirtinai dailią, praktišką spintą.

Modernumas, minimalizmas, klasika – viskas suderinama. Stumdomos sistemos labai efektyvios, o efektyvumas sukuriamas neaukojant išorinio estetiškumo. Nesvarbu, ar remontuojate būstą, ar statote naują, abiem atvejais spintos su stumdomosiomis durimis yra dėmesio vertas variantas. Tokį sprendimą priėmę vartotojai džiaugiasi – kasdien naudojamasi baldo pliusais, net ir spintos tvarkymas gerokai malonesnis.

Štai tokie aktualūs dalykai yra susiję su „Slider“. Kas sakė, kad spinta negali būti ir praktiška, ir stilinga? Kas sakė, kad kokybė negali pralenkti kainos? Pasirodo, kad praktiška, stilinga, kokybiška ir už priimtiną kainą – realus derinys.