internetines svetaines kainosKiekviena įmonė ar fizinis asmuo, teikiantys paslauga ar kažkuo prekiaujantys, dažnai susiduria su problema, kuomet viskas pakrypsta link elektroninės erdvės. Svetainių dizainas, turinio valdymo sistemos bei kiti darbai kainuoja gana daug, o jeigu dar pataikoma ant tokių specialistų, kurie kainas nustato nepagrįstai, tuomet išlaidos dar labiau padidėja. Siekiant išvengti didžiulių išlaidų, dauguma įmonių bei fizinių asmenų renkasi mažiau žinomų specialistų paslaugas. Tačiau, yra keletas „bet“, kurie reiškia, jog toks pasirinkimas ne visada yra geras. Internetinės svetainės kainos rodikliai keičiasi pagal kliento iškeltus reikalavimus. Tai reiškia, kad viena interneto svetainė bus sukurta pigiau, o kita – už didesnę kainą.

Tinklalapių bei el. parduotuvių sukūrimo kainoms didžiulę įtaką daro tiek dizainas, tiek ir sudėtingumas. Aiškiau kalbant, tinklapiai, kurie yra labiau funkcionalūs, kainuoja daugiau. Juos sukurti užtrunka gerokai ilgiau nei tarkime – sukurti asmeninį tinklapį kažkokiam fotografui. Būtent tinklapio funkcionalumas yra vienas iš esminių kainos nustatymo rodiklių. Tačiau aišku – kaina nustatoma atsižvelgiant ir į kitus faktorius.

Ne ką mažiau svarbu akcentuoti ir tinklapių dizainą. Jeigu tinklapis kuriamas naudojant kažkokią viešą turinio valdymo sistemą ir nemokamą šabloninį dizainą, tuomet savaime suprantama, kad tokio tinklapio sukūrimo kaina nebus labai aukšta. Tačiau, jeigu dizainas turi būti unikalus, vadinasi kaina automatiškai kils, nes teks kreiptis į grafikos dizainerį, jog šis ir suprojektuotų tą išskirtinį dizainą. Profesionalūs grafikos dizaineriai nustato skirtingas kainas. Tad, jeigu vienas dizaineris nurodo vieną darbų kainą, tai dar nereiškia, kad ir visi kiti nurodys identiškas.

Geriau žinomi grafikos dizaineriai dažniausiai nustato didesnius paslaugų įkainius. Vien jų vardas daug ką reiškia. Jeigu jų paslaugomis naudojasi daug žmonių ir įmonių, tuomet įprasta, kad tokios dizainerio paslaugos bus gerokai brangesnės. Bet, nereikia pamiršti, kad grafikos dizaineriai kainas nustato atsižvelgdami į darbų apimtį. Kuo jo daugiau – tuo didesnė paslaugų kaina. Pavyzdžiui, jeigu jums reikia svetainės dizaino be jokio logotipo, tuomet kaina bus viena. Tačiau, jeigu jums reikia ir naujo logotipo, tuomet nenustebkite, kad paslaugų kaina išaugs keliais šimtais eurų.

Svetainių dizainas lemia kokią pinigų sumą teks mokėti specialistams
Įvertink