svetainė

Ar kada pagalvojote, keliais procentais pasikeičia svetainė, kai joje atsiranda nauji baldai? Turbūt atsakysite, kad niekada nematavote pokyčio procentais. Tačiau akivaizdu, jog nauji svetainės baldai turi labai teigiamos įtakos.

Laikas atsinaujinti?

Keli pavyzdžiai…

  • Atsisėdate ant senos sofos. Ji girgžda, vienoje vietoje jau ima plyšti… Planuojate vakarėlį, bet mąstote, kad vargu ar baldas jį atlaikys.
  • Turite daug knygų, bet mažai lentynų. Naujas knygas dedate tai vienur, tai kitur, o prireikus sunkiai randate.
  • Visa svetainė lyg ir nieko – gana graži, gana erdvi, bet sena sekcija, rodos, niekaip netinka šiam amžiui. Tiesiog nesiderina, „neįsipaišo“ į interjerą.

Šie trys pavyzdžiai kuo aiškiausiai rodo, kad jau laikas naujiems baldams – sofai, lentynoms, sekcijai. Vienas dalykas džiugina: nereikia toli važiuoti, mat asortimento gausa stebina virtualioje erdvėje. Internete esama keleto privalumų:

  1. Daugybė baldų modelių. Kad ir kokio stiliaus pageidautumėte, galima drąsiai teigti, jog rasite. Klasika? Modernumas? Viskas įgyvendinama.
  2. Patrauklios kainos. Ar su akcija, ar be, įmanoma aptikti patrauklių kainų. Vadinasi, daugiau lėšų liks kitiems reikalams. Jeigu remontuojate būstą, tai ypač aktualu.
  3. Patogi paieška ir pristatymas. Svarus pliusas – komfortas. Jo netrūksta. Atsižvelgtina ir į tai, kad nereikia per kamščius vykti iki fizinės parduotuvės ir spėlioti, ar pavyks spėti iki darbo laiko pabaigos.

Šie pranašumai – menka dalis viso privalumų lauko. Panorus ir knygą pavyktų parašyti. Tačiau kartu derėtų ir įspėti nesusivilioti kiekvienu gundančiu pasiūlymu. Konstruktyvumas – tikras draugas dairantis, kokie gi baldai virtualioje erdvėje prieinami.

Sąlyga

Būtent baldai ir yra sąlyga, leidžianti mėgautis puikiais namais. Be abejo, namus sudaro galybė dalykų. Tačiau be geros lovos ir virtuvinio stalo, be komodų ir kėdžių šios erdvės tiesiog neįsivaizduojame.

Ir štai čia atsiranda dvi kryptys. Pirmoji – praktiškumo. Antroji – estetinė.

Praktiškumo kryptis. Kad prieškambaryje netrūktų vietos batams, o virtuvėje – indams. Kad lova būtų komfortiška, o spintos veidrodis atskleistų jūsų grožį… Tokie ir nemažai kitų lūkesčių – visiškai suprantami, natūralūs. Kad sofa po kelių dienų „neišsisėdėtų“, o kėdės neišklibtų – tai irgi kuo puikiausiai suvokiami lūkesčiai. Poreikių gali būti šimtai. Ir kažin ar pasakytumėte, jog tikimasi pernelyg daug.

Estetinė kryptis. Net labai praktiškas daiktas vargiai bus pasirenkamas, jeigu jo dizainas nepriimtinas. Todėl sprendžiame gana ilgai. Svarstome, kuris modelis priimtinesnis, kuri spalva labiau derėtų. Čia pabrėžtina, jog asortimentas turtingas. Taigi, nereikės veltis į didžiulius kompromisus ir pirkti to, kas ne itin patinka.

Kad kambarys būtų kuo jaukesnis, kad svetainėje galėtumėte patogiai leisti laiką, reikalingi ne bet kokie, o geri baldai. Tai ne prielaida, o faktas. Nauji svetainės baldai – tai puikus pokytis, dar daugiau estetikos, dar daugiau jaukumo. Kadangi kalbame ne apie menkaverčius daiktus, kuriuos vos panaudoję išmestume, pliusus ir minusus dėliojame ilgokai. Bet kai jau kas nors „prilimpa“, nusimato teigiami interjero pokyčiai.