Šiais laikais yra itin svarbu ne tik palaikyti idealią švarą namuose, bet ir tuo pačiu nekenkti gamtai. Ko gero daugelis namuose turime įvairiausių cheminių valiklių, kurie galiausiai patenka į nuotekų vamzdžius, o vėliau į valymo įrengimus, kurių veikimas mums jau nėra 100% aiškus. Žinoma, jie nėra naudingi ir mūsų sveikatai, nes skleidžia kvapus, kurie gali išdeginti mūsų nosies gleivinę, taip daugelis valiklių alergizuoja odą, rankos būna išbertos nors ir dėvime apsaugines pirštines. Kad namuose tvyrotų švaros ir ekologijos pusiausvyra, tam puikiai tinka melamino kempinėlės.

Šios kempinėlės nėra kenksmingos aplinkai. Valymo metu šios kempinėlės susitrina, taigi, nelieka atliekų, kurias reikėtų išmesti. O tai yra labai svarbu. Daugelį priemonių, kurias naudojame, galiausiai tenka išmesti, šios priemonės, cheminių valiklių buteliukai, galiausiai patenka į aplinką. Prireikia itin daug laiko, kol šios atliekos suyra. Tačiau melamino kempinėlės, valymo metu susitrina ir paprasčiausiai nebelieka ko išmesti. Taip pat, šios kempinėlės nėra degios, o jeigu tiksliau – sunkiai įsiliepsnojančios, kitaip nei daugelis priemonių, naudojamų mūsų buityje. Daugeliui labai įdomu, kaip  gali įveikti tiek daug nešvarumų, ko itin dažnai neįveikia paprasta. O tai labai paprasta. Melamino kempinėlės veikimo principas yra kaip švitrinio popieriaus. Tik skirtumas tarp švitrinio popieriaus ir melamino kempinėlės yra tas, kad švitrinis popierius nesusitrina ir yra šiurkštesnis nei melamino kempinėlės. Būtina pastebėti, kad nors šios kempinėlės ir nėra kenksmingos aplinkai, tačiau patartina jomis naudojantis užsidėti apsaugines pirštines, o po naudojimosi nusiplauti rankas. Žinoma, kaip ir po kiekvienos priemonės naudojimo. Nors ši kempinėlė ir nėra žalinga aplinkai, tačiau patartina jas laikyti vaikams ir gyvūnams neprieinamoje vietoje, nes tai juk nėra žaislas, o valymo priemonė.

Taigi, jeigu norite palaikyti švarą namuose ir tuo pačiu nekenkti nei gamtai, ne sau, tai melamino kempinėlės yra puikus pasirinkimas. Tuo labiau, kad kainos ir kokybės santykis tiesiog stulbinantis. Žinoma, tai yra jūsų pasirinkimo laisvė, tačiau žmonės, kurie jas jau išbandė, gali tik patvirtinti, kad šios kempinėlės yra tiesiog nepakeičiamos palaikant švarą namuose.

Švara namuose
Įvertink