Susipažinkite su šiuolaikine paskolų rinka

Paskolos internetu

Kai ieškoma paskolos internetu (Kreditus.eu/lt/paskolu-palyginimas/paskolos-internetu), pirmiausia reikia neskubėti ir gerai apgalvoti savo tikruosius lūkesčius bei numatytus tikslus.

Visa tai tiesiogiai nugultų ir į būsimų veiksmų planą, kuriuo vadovaudamiesi jūs ne tik ieškotumėte paskolos ir kreiptumėtės į pasirinktus kreditorius, tačiau taip pat ir grąžintumėte jums suteiktą paskolą.

Tai reiškia, kad jūs turite labai atsakingai žvelgti į tokius svarbius finansinius įsipareigojimus, jokiu būdu neleisdami sau priimti skubotų ar tinkamai neapgalvotų sprendimų. Tuo tarpu, jei visa tai, apie ką kalbame, jums iki šiol buvo pakankamai svetima, pats metas iš arčiau susipažinti su dabartine kreditų rinka ir finansiniais įsipareigojimais.

Daugybė paskolų pasiūlymų

Šiandien situacija paskolų rinkoje yra labai reikšmingai pasikeitusi. Dabartinis vartotojas turi gerokai didesnes galimybes pasirinkti paskolą, kuri geriausiai atitinka jo turimus lūkesčius.

Dabar dėl paskolos internetu galima kreiptis ne tik į kreditorius, tačiau taip pat ir į fizinius asmenis, kurie į paskolas investuoja tarpusavio skolinimo platformose. Tai reiškia, kad šiomis dienomis paskolos gali būti suteiktos tiek komerciniuose bankuose ir kredito unijose, tiek ir kredito bendrovėse bei tarpusavio skolinimo platformose.

Žinoma, didžiulė paskolų pasiūla neretai šioje srityje nepatyrusiems vartotojams sukelia ne vieną klausimą ir dilemą, todėl ne veltui pradžioje buvo paminėtas sklandus ir sistemingas judėjimas pirmyn – labai gerai apgalvojant visas net ir pačias smulkiausias detales.

Paskola ar lizingas?

Tai dar vienas svarbus klausimas, į kurį atsakymą bando rasti ne vienas vartotojas. Kaip bebūtų, viskas priklauso nuo konkrečios situacijos. Vienais atvejais vartotojams puikiai gelbsti tokios bendrovės kaip „Mokilizingas“ (https://kreditus.eu/lt/imones/159-mokilizingas), o kitais atvejais vartotojams geriausiu sprendimu tampa komerciniai bankai ar kredito unijos.

Kiek skirtingų žmonių ir skirtingų poreikių, tiek ir skirtingų finansinių sprendimų. Todėl kiekvienas atvejis turėtų būti vertinamas individualiai, labai atidžiai įvertinant visas aplinkybes.

Pavyzdžiui, kai kuriais atvejais yra geriau automobilį pirkti lizingu, o kai kuriais atvejais – kreipiantis dėl paskolos. Taigi, pirmiausia jūs turite išsiaiškinti savo pagrindinius tikslus ir pasitarti su kreditoriais, ką jie jums galėtų patarti ir rekomenduoti.

Kokią įtaką kreditorių atsakymui turi jūsų finansinė situacija?

Akivaizdu, kad šiandieninė situacija yra labai pasikeitusi. Nei viena paskola negali būti suteikta žmogui, kuris nėra mokus. Todėl kiekvienas žmogus, kuris kreipiasi į kreditorius ar pasirinktą tarpusavio skolinimo platformą, yra labai atidžiai ir atsakingai įvertinamas, atsižvelgiant į daugybę skirtingų finansinių duomenų.

Labai svarbu, kad jūsų gaunamos mėnesinės pajamos būtų pakankamos. Taip pat ne ką mažiau svarbu ir jūsų turimi finansiniai įsipareigojimai. Tai reiškia, kad tiek pajamos, tiek ir finansiniai įsipareigojimai yra labai glaudžiai ir neatsiejamai susiję. Jei žmogus dėl paskolos kreipiasi su bendraskoliu (pvz., savo šeimos nariu), tuomet yra vertinamos visos šeimos gaunamos mėnesinės pajamos ir jų turimi finansiniai įsipareigojimai.

Tokioje situacijoje finansiniai įsipareigojimai negali viršyti 40 proc. visų gaunamų mėnesinių pajamų. Tačiau jei žmogus kreipiasi be bendraskolio, taikoma 20 proc. riba, o tai reiškia, kad jei žmogus gyvena santuokoje, tokiu atveju jo galimybės gauti paskolą sumažėja ir kur kas geriau kreiptis kartu su savo antrąja puse, tokiu būdu padidinant tikimybę gauti paskolą internetu.

Žinoma, svarbu, kad jūsų asmeninė kredito istorija būtų teigiama. Tai reiškia, kad iki šiol jūs turite būti tinkamai vykdę visus savo turėtus finansinius įsipareigojimus. Tai galioja tiek jūsų turėtoms paskoloms, tiek ir lizingui ar kredito kortelėms. Be abejo, kreditoriai atsižvelgia ir į darbo stažą, šeimyninę padėtį ir kitus svarbius veiksnius.