stumdomos sistemosNusprendusieji atnaujinti interjerą, dažnai neturi abejonių, jog jų namuose reikalingos stumdomos sistemos, kurios gali būti pritaikytos ne tik spintoms, bet ir kitai, atskirti norimai erdvei. Tinkamai pasirinkus, džiaugsitės ne tik maksimaliai išnaudota erdve, bet ir stilinga, interjero visumą papildančia detale.

Stumdomos sistemos – sprendimas daiktų kaupikams…

Jei daikto nenaudojote metus, drąsiai šį meskite – tikriausiai jo nebeprireiks. Praktiška taisyklė, tačiau ja vadovautis sugeba ne visi. Jei esate vienas iš tokių, ieškokite galimybių savo turtą sandėliuoti taip, jog namų nepaverstumėte šlamšto kaupykla. Stumdomos sistemos – viena iš galimų alternatyvų, tinkamų net ir mažiausioje patalpoje. Galbūt turite erdvų prieškambarį, o gal niša po laiptais tiesiog dulka nenaudojama? Atitverkite erdvę stumdomomis durimis, už kurių galėsite kauptis viską, kas „gyvybiškai“ būtina, bet interjero anaiptol nepuošia. Idealiausia, jei stumdomos sistemos konstruojamos iš anksto žinant, kokia bus jų paskirtis: vienaip atrodys vidus, kuriame planuojate laikyti rūbus, kitaip – žvejybos reikmenų, sezoninių daiktų bei kitų smulkmenų talpykla.

…ir svarstantiems, kaip suteikti interjerui šarmo

Renkantis stumdomas sistemas, svarbu suvokti, jog tai – ilgalaikė investicija. Negailėkite pinigų kokybei ir gerai apgalvokite, kaip atrodys stumdomųjų sistemų užpildas. Būtina atsižvelgti į pageidaujamą sukurti ar vyraujantį interjero stilių, stovėjimo vietą (svetainė, miegamasis ar prieškambaris) bei konstrukcijos naudotoją (vyras ar moteris, vaikas, o gal – pagyvenęs žmogus?). Kaip žinia, net ir pats brangiausias daiktas, įsigytas dėl mados ar noro pamėgdžioti stilingai gyvenantį kaimyną, jūsų namuose gali atrodyti kaip svetimkūnis ar tiesiog jums „neprilipti“.

Interjero ir baldų gamybos specialistai pastebi, jog stumdomos sistemos, pagal šių populiarumą rinkoje, gali būti skirstomos į vyriškas bei moteriškas. Moterys pasižymiu subtilesniu skoniu interjero atžvilgiu, tad, atsižvelgdamos į vyraujantį stilių, renkai nuosaikesnius sprendimus – klasikinius modelius, santūresnes spalvas. Tuo tarpu vyrai pasiduoda akimirkos įspūdžiui: jei dėmesį patraukė originalaus modelio ir ekstravagantiškos spalvos durų užpildas, kodėl šis neturėtų atsidurti namuose? Originalumas – sveikintinas sprendimas interjere, tačiau, kaip minėjome, pastarasis turi derėti su vyraujančiu stiliumi. Tad, vyrai, nusprendę namuose montuoti stumdomąsias sistemas, nepamirškite pasiteirauti ir savo gyvenimo moters nuomonės.

 

Stilingai bei praktiškai: stumdomos sistemos jūsų namuose
4 (80%) 1 vote