2017 metais Klaipėda yra Lietuvos kultūros sostinė, tad viešųjų renginių čia numatoma tikra gausybė. Kiekvienais metais organizuojama grandiozinė Jūros šventė išmokė vietos pramogų pasaulio atstovus dirbti koordinuotai ir efektyviai, tad nenuostabu, kad ši patirtis buvo perduota ir į verslo segmentą. Klaipėda garsėja savo renginių organizatoriais visoje Lietuvoje – tai nenuginčijamas faktas.

renginiu organizavimas Klaipeda

Renginių organizavimas Klaipeda garsina jau seniai, tačiau reiktų pastebėti, kad čia yra itin dėkinga atmosfera ir vieta. Visada galima suorganizuoti įmonės sporto varžybas pajūryje, nuvykti į nuostabias vietas, kur vasaros renginiai tampa tikru iššūkiu visiems. Kopos, pušynai, nedideli ežerai ir upės – puiki vieta pramogauti su kolegomis, o renginių organizatoriai turi tikrai pasukti galvas, ką pasiūlyti verslui.

renginiu organizavimas Klaipeda

Ką tokio turi Klaipėda, ko neturi kiti miestai?

Uostas ir laivai. Pramogos laivuose – vienas iš unikalių renginių, kuriuos mielai užsako net svečiai iš Vilniaus. Klaipėdiškiams tai tapo įprasta pramoga – visa įmonė sulipa į renginiams pritaikytą laivą ir plaukia Kuršių mariomis arba Baltijos jūrą į Nidą. Kad kelionė neprailgtų, laive vyksta įvairūs atrakcionai ir užduotys, svečiai atsipalaiduoja klausydamiesi  net gyvos muzikos, kuri ant vandens įgauna savotišką žavesį.

Pajūris. Pavažiavus keliasdešimt kilometrų nuo Klaipėdos, galima rasti ir laukinį pajūrį, su kopomis ir medžiais, virstančiais į jūros bangas. Tokiose vietose galima pasijusti robinzonais. Nepalyginsi su dzūkiškomis pelkėmis. Beje, jų aplink Klaipėdą taip pat pakanka…

Vokiškas paveldas. Klaipėda dar iki šiol vadinama Memeliu. Tai vokiškas vardas, kuris nesvetimas ir lietuviams. Klaipėdos architektūra taip pat vokiška – tvarkinga, simetriška, švari. Santykį su vokiečių kultūra jaučia dauguma tikrųjų klaipėdiškių. Kituose regionuose juos pašaipiai net iki šiol vadina „vokiečiais“. Deja, nė vienas kitas miestas tokių tamprių sąsajų su kita valstybe neturi. Vilnius? Deja ne, ten labai įvairūs žmonės gyvena, kurie su Lenkija nelabai turi ką bendro ir tuo viešai nesididžiuoja.

Renginiu organizavimas Klaipeda – pats profesionaliausias. Tai puiki paslauga visoms įmonėms, kurios nori savo darbuotojams suorganizuoti šventę, o ne paprastas išgertuves pirtyje, kaip kad mėgsta lietuviai. Renginių organizatoriai nuolatos dirba su tarptautinėmis įmonėmis, tad jų kultūra yra itin aukšto lygio.

Jei samdysite renginių organizatorius, tai tik iš Klaipėdos, nes pajūris turi, ką pasiūlyti visiems.