UAB DentastraŠiuolaikinė odontologija nepaprastai pažengusi. Jį pagrįstai apibūdinama kaip moderni. Pirmiausia tai sietina su įranga. Ir vis dėlto profesionalus dantų gydymas pagrįstas ne vien technologijomis. Štai UAB Dentastra akcentuoja pasitikėjimą.

UAB Dentastra yra Vilniuje įsikūrusi odontologijos klinika, atitinkanti šiuolaikinius odontologijos standartus. Įranga, kurią specialistai naudoja, be abejonės yra labai svarbi. Tai ne kokie nors primityvūs, skausmą keliantys įrankiai, o orientuoti maksimaliai į paciento gerovę. Tačiau vien tik prietaisai nepadeda. Kad jie funkcionuotų taip, kaip turi funkcionuoti, reikalingas išmanymas. Gydytojai kasdien deda pastangas siekdami puikaus rezultato.

UAB Dentastra gali patvirtinti, kad moderni odontologijos įranga efektyvi tik tada, kai ja naudojasi savo srities specialistai. Taip ir pacientai pasitiki gydytojais, lankosi klinikoje žinodami, kad gydymo procesas bus tikslingas, kad šypsena taps gražesnė, kad dantys bus sveiki.

Ko reikia, kad gydytojas būtų apibūdinamas kaip iš tiesų geras? Galima teigti, jog tai daugybės savybių visuma. O ir sąvoka „profesionalumas“ susijusi su daugybe apibrėžimų. Svarbu, kad pacientas specialistu pasitikėtų. Tuomet vyksta sklandi komunikacija, gydytojas ir pacientas vienas kitą supranta, o tai lemia puikų rezultatą.

Kaip pasitikėjimas įgaunamas? Galbūt vienais atvejais jį nulemia atsiliepimai, kitais atvejais asmeninė patirtis. Ne paslaptis, kad kai kada vengiama odontologijos klinikų, nes atrodo, kad skaudės, kad reikės kęsti nepatogumus. Vis dėlto šiuolaikinė odontologija ir profesionalūs, savo darbą išmanantys odontologai pakeičia tokį suvokimą. Tad ir apsilankius UAB Dentastra klinikoje suprantama, kad dantų gydymas neturi būti baisus. Žmonės, kurie pravėrė gydymo įstaigos duris ir išėjo iš jos šypsodamiesi, patvirtina, jog odontologijos procesai neprivalo būti kokie nors nemalonūs. Ir apskritai nebe tie laikai, kai gydytojo kabinetas panėšėdavo į kankinimų kambarį.

Iš pastarųjų eilučių paaiškėja keletas reikšmingų dalykų. Prie apibendrinimo reikėtų pasakyti, kad profesionalus dantų gydymas pagrįstas ne vien technologijomis – didžiulės pastangos sutelktos specialistų rankose. Viena iš šios temos dalių yra pasitikėjimas odontologais. Ir dar vertėtų paminėti paties gydymo „identitetą“ – kad dantys būtų sveiki, nereikia nueiti kryžiaus kelių, ypač jei lankomasi pas odontologą profilaktiškai. Jeigu skauda dantį, problemą išspręs UAB Dentastra.