Baldų pervežimo paslaugos Vilniuje

Kai prireikia pervežti baldus, iš pradžių gali pasirodyti, kad tai atlikti paprasta ir nesudėtinga. Tereikia tik turėti tinkamą automobilį ir viskas. Taigi, imi baldus, daiktus ir neši į automobilį.

Tačiau iš tikrųjų toli gražu taip nėra. Vien tinkamo automobilio baldų persikraustymui nepakanka. Reikia turėti pakankamai fizinių jėgų pernešti didesnių gabaritų baldus (spintos, sofos-lovos ir t.t.), bei ištvermės nešiojant asmeninius daiktus supakuotus į dėžes ar maišus (indai, drabužiai ir t.t.).

Perkraustymo paslaugos Vilniuje

Neretas, užsibrėžęs savarankiškai persikraustyti baldus, tik pradėjęs pakuoti daiktus supranta kiek daug jų turi ir kiek kartų reikės lipti laiptais juos nešant. Gerai, jei tai individualus namas ar pirmas aukštas, o jei kraustomasi iš penkto aukšto ir nėra lifto, dar blogiau jei kraustomasi į penktą aukštą. Be to, net ir esant liftui ne visi baldai į jį telpa, todėl tenka juos nešti laiptais.

Vien tik baldų ir daiktų pernešimu persikraustymas nesibaigia, reikia dar viską tinkamai ir talpiai sudėti į automobilį bei pritvirtinti, kad ne tik kuo daugiau sutilptų, bet kad ir būtų galima saugiai nuvežti į paskirties vietą.

Kiekvienas baldų persikraustymo problemą sprendžia savaip: kviečiasi į pagalbą draugus, kaimynus, ar gimines. Visa tai daroma siekiant sutaupyti, tačiau ir čia galioja patarlė, kad labai taupant gali tekti mokėti du kartus. Neturintys patirties baldų pernešime gali juos apgadinti, taip pat gali apgadinti ir patalpas – lubas, sienas, grindis, arba kai kurių baldų net neišnešti pro duris.

Baldų pervežimas pigiau

Be to, nekvalifikuotai ardant didesnius baldų komplektus yra galimybė sulaužyti atskiras jų detales, arba dėl didelio detalių kiekio labai ilgai užtrukti juos vėl surenkant. Tam tikrų problemų gali sukelti išardyto didesnio baldo nugarėlė. Ją vėliau neteisingai prikalant – gali nežymiai pasikeisti baldo forma (kampas). Dėl ko jis nebus tikslios formos ir dureles arba tinkamai neužsidarinės arba pasikeis tarpų tarp durelių dydžiai.

Neretas atvejis kai išsikraustant iš vieno būsto dar nėra galimybės įsikelti į kitą būstą dėl nebaigto įrengti namo (kotedžo) ar nebaigto remontuoti buto, todėl baldai ir daiktai pirmiau pervežami laikinam saugojimui į sandėlius ar kitas patalpas, o tik paskui, pabaigus įrengimo ar remonto darbus pervežami į galutinę paskirties vietą. Tokiu atveju persikraustymo problemas tenka patirti du kartus per trumpą laiką.