Dovre krosnelėsŽiema Lietuvoje karaliauja kelis mėnesius per metus, bet meluotume pasakydami, jog tik gruodis, sausis ir vasaris yra šildymo laikotarpis. Šilumos prireikia anksčiau, o sezono uždarymas vėlesnis, nei baigiasi žiema. Kadangi mūsų šalyje speigą keičia šiluma ir atvirkščiai, žmonės ieško kūrenimo sprendimų. Taip Dovre krosnelės atranda savo pirkėjus.

Dovre krosnelės žinomos nuo praėjusio amžiaus pradžios. Laikui bėgant jos vis tobulesnės, o tai aktualu norintiems atrasti efektyvų įrenginį. Beje, krosnelė – ne tik šildymo prietaisas, bet ir nepaprastas interjero akcentas.

Yra daug Dovre privalumų, tačiau pakanka pasakyti, jog tai skydas prieš žiemos atšiaurumą. Ne veltui tiek daug šeimų visame pasaulyje pasikliauja šiuo gamintoju. Užburia dailus dizainas, kuris kiekvienuose namuose sukuria jaukią atmosferą. Sumontavus paaiškėja, kad būtent tai ir yra akcentas, kurio taip trūko.

Kiekvienas iš mūsų norime, kad kambariuose būtų malonu, kad jie džiugintų tvarkingumu ir savitu dizainu. Stengiamasi interjerą pritaikyti prie savo poreikių. Tačiau rūpi ne tik estetika. Štai Dovre krosnelės sulaukia gerų atsiliepimų ne vien dėl estetinio apipavidalinimo, bet ir dėl tvirtumo. Krosnelę besirenkantys asmenys tvirtumo kriterijų taip pat pateikia kaip vieną iš prioritetinių.

Taigi, perkant krosnelę tikimasi sklandaus veikimo – sklandaus ir ilgaamžio. Norvegiška tradicija, tinkanti lietuviškai žiemai, yra šiltas, stilingas ir tvirtas derinys. Ir tai ne reklaminis šūkis, o realybė, kurią patvirtina įsigijusieji Dovre produktus.

Kokiu būdu pasiekiamas tvirtumas ir iškeliama kokybės kartelė? Pasirodo, kad Dovre krosnelių gamybai naudojamas geriausias ketus. Suprantama, pats gamybos procesas labai svarbus, nes netinkamais metodais nepavyktų išgauti tokių rezultatų, kokie pasiekiami dabar. Skrupulingai parinktos medžiagos – viena iš sėkmės recepto dalių. O sėkmė lydi ne tik gamintoją, bet ir nusprendusius rinktis būtent Dovre. Žinia, taip žiema pasitinkama optimistiškiau nei bet kada.

Surinkimo kokybė – dar vienas nepaprastai reikšmingas punktas. Kad Dovre krosnelės šimtu procentų atliktų savo darbą, svarbi kiekviena detalė. Galima naudoti puikiausias medžiagas ir gaminti krosneles moderniausiame fabrike, tačiau viską vainikuoja surinkimo kokybė. Kai ji verta dešimties balų, pirkėjai džiaugiasi įsigytais stilingais įrenginiais.

Perkant krosnelę svarbu tvirtumas, o jį reprezentuoja vardas Dovre. Ir žiema tuomet gražesnė…