dalys

Naudotų transporto priemonių dalių pirkimas yra visiškai natūralu praktika. Daugelis žmonių džiaugiasi, kad tokia galimybė egzistuoja, kadangi naudotos automobilių dalys ne tik pigiau kainuoja, tačiau daugeliu atveju tarnauja taip pat puikiai kaip kad ir naujos.

Žinoma, tik tokiu atveju, jeigu tikrai pavyks įsigyti geras. O greitesnėms paieškoms mes nurodysime kelis svarbius kriterijus, kurie padės rasti tai, ko ieškote, tačiau jaustis ramiu, kad įsigyta dalis puikiai atitiks Jūsų lūkesčius.

Užklausos pateikimas raštu

Pats geriausias būdas jaustis ramiu, kad dalys bus tokios, kokių Jums reikia – užklausos pateikimas raštu. Tokiu atveju gavus netinkamas dalis Jūs visada turėsite įrodymą, kad buvo nurodytos visai kitos charakteristikos. Dažniausiai atliekami žodiniai susitarimai, deja, visiškai neturi jokios vertės, jokios reikšmės, kadangi jie nėra realūs įrodymai. Tuo tarpu įrodymai raštu – tikrai vertingi.

Tiksliai žinokite, ko Jums reikia

Naudotos automobilių dalys yra labai skirtingos, tad kartais žmogus lieka apgautas tikrai netyčia. Dažnu atveju jis gali būti net ir pats kaltas, kadangi tiksliai nenurodė – ko jam reikia. Štai todėl svarbu kuo detaliau žinoti kiekvieną smulkmeną, kuri yra susijusi su jums reikalingomis dalimis. Name tik auto markę, tačiau ir tipą, modelį, metus bei kitas detales. Tuomet rasta dalis bus tokia, kokios Jums reikia.

Detalės nuotrauka

Suprantama, kad vykti iki konkrečios vietos apžiūrėti detales reikalauja laiko ir tikrai ne kiekvienas gali jo skirti. Tokiu atveju visada galite pardavėjo paprašyti nuotraukos, kuriame matyti norima dalis iš visų pusių. Daugeliu atveju jau tai padeda įvertinti, ar bus tai, ko reikia, galiausiai, ar verta vykti iki vietos.

Patikimas pardavėjas

Dėvėtos dalys turėtų būti perkamos ne iš žmonių, tačiau prekybos vietų, kurie prekiauja auto dalimis. Tokiu atveju Jums gali būti papildomai duodama garantija, taip pat, atsakoma į visus klausimus, galiausiai, suteikiama prekės grąžinimo galimybė tokiu atveju, jeigu gavote ne tai, ko tikitės.

Skirtingos naudotos automobilių dalys pasižymi ir skirtingomis charakteristikomis, tad smulkmenų vertinimas, šiuo atveju, yra ypač svarbus.