kreditai visiemsŠiais laikais kreditai visiems atvejams suteikiami panašia tvarka. Todėl, pasak ekspertų, nevalia numoti ranka į esamus mokumo vertinimo nuostatus. Būtent jų dėka yra ženkliai sumažėjęs išduotų blogųjų paskolų skaičius. Norintiems pasiskolinti pinigų internetu, tiesiog būtina suvokti, kad nebe tie laikai, kuomet kreditus buvo galima gauti vos per kelias minutes. Dabar bet kam jie nėra išduodami. Kreditoriai ypač akylai peržiūri visą gautą informaciją apie asmens ekonominę padėtį bei ankstesnius sandorius. Kreditingumo vertinimas yra ta procedūra, po kurios ir paaiškėja ar paskolos apraiška bus patvirtinta ar ne. Kaip bebūtų, prieš skolinantis, visada reikia pasižiūrėti kokias vidines taisykles yra nustačiusios bendrovės.

Kalbant ne apie mokumo vertinimo nuostatus, o būtent apie kreditorių nustatytas sąlygas, reikia žinoti, kad ne visi kreditoriai noriai skolina pinigu 18 metų asmenims. Tai yra labai jauni žmonės, kurių pagrindinis tikslas – baigti vidurinę mokyklą. Kreditoriai supranta, kad tokie asmenys dažniausiai pajamų negauna, nes gyvena iš tėvų kišenės, nepaisant to, kad yra pilnamečiai ir visiškai už save atsakantys žmonės. Tad, jeigu radote kažkokią paskolų bendrovę, kurioje palūkanos yra labai mažos, tuomet pirmiau pasižiūrėkite nuo kokio amžiaus asmenims ji suteikia kreditus.

Taip pat pabrėžtina, kad kreditai be registracijos mokesčio dažniausiai nėra prienami niekam. Tas mokestis yra simbolinis, tačiau labai reikalingas tam, kad būtų užregistruota banko sąskaita. Į tą sąskaitą bus pervedama paskolos suma. Paskolų teikėjai akcentuoja, kad banko sąskaita turi sutapti su to žmogaus duomenimis, kurie pateikti paraiškoje. Trumpai tariant, jeigu duomenys bus vieno žmogaus, o banko sąskaita – kito, tuomet jokios paskolos negausite.

Kas liečia skolinimąsi internetu, neverta gaišti laiko tiems, kurie negauna pajamų ar turi bedarbio statusą. Tai yra asmenys, kuriems kreditus išduoti neleidžia įstatymai. Paprastai kalbant, tokie asmenys dažniausiai neturi iš ko mokėti įmokų. Aišku, jeigu pajamas gaunate, tai situacija šiek tiek aplengvėja, tačiau vis tiek nėra garantijos, kad viskas baigsis sėkmingai.

Kreditoriai vertina visus kliento pateiktus duomenis, o ne tik pajamas.