Jūs norite kreiptis dėl paskolos fiziniams asmenims? Tačiau tai bus pirmasis kartas, kai jūs naudositės tokio pobūdžio finansinėmis paslaugomis? Kaip bebūtų, tai tikrai nėra didelė problema, kadangi bene visą aktualią informaciją šiomis dienomis galima labai lengvai surasti pasinaudojus internetu. Todėl jei norite, kad dėl paskolos fiziniams asmenims jums kreiptis būtų kur kas lengviau, pateiksime keletą svarbių detalių, kurių neturėtumėte pamiršti.

  • Šiandien paskolos paraišką galima pateikti internetu. Jums tikrai nėra jokios būtinybės keliauti iš vienų kreditorių filialo į kitą, tokiu būdu sugaištant labai daug savo brangaus laiko. Jūs galite pasinaudoti kreditorių tinklalapiais ir internetu užpildyti bei pateikti paraišką paskolai gauti. Dažniausiai kreditoriai gautas paraiškas įvertina dar tą pačią dieną – neretai ir vos valandos ar kelių bėgyje. Bet kuriuo atveju, jei jūs naudositės internetu, jums bus paprasčiau palyginti skirtingų kreditorių taikomus pasiūlymus ir pasirinkti jums palankiausią paskolą.
  • Atsižvelkite į paskoloms taikomas palūkanas ir papildomus administracinius mokesčius. Labai svarbu, kad rinkdamiesi paskolą didelį dėmesį atkreiptumėte į palūkanų norma ir papildomus mokesčius. Pavyzdžiui, kai kurie kreditoriai papildomai apmokestina savo klientus, jei paskolą pastarieji nori grąžinti anksčiau paskolos sutartyje nurodyto termino. Taip pat nepamirškite įvertinti ir sudaromos paskolos sutarties administracinio mokesčio dydžio. Kaip bebūtų, akivaizdu, kad didžiausią įtaką paskolos bendram dydžiui turi palūkanos, todėl pasistenkite priimti teisingą sprendimą ir pasirinkti palankiausią paskolos variantą.
  • Nepamirškite, kad kreditoriai vertina savo klientų mokumą. Jei norite gauti paskolą, jūs turite būti mokūs fiziniai asmenys. Kiekvienas kreditorius visuomet atsižvelgia į savo klientų gaunamas mėnesines pajamas, šeimyninę padėtį, vaikų skaičių, finansinius įsipareigojimus, kredito istoriją ir kitus finansinius duomenis. Todėl akivaizdu, kad net ir vienas neatitikimas gali būti reikšmingas ir nulemiantis galutinį kreditorių sprendimą.
  • Paskolos grąžinimas turėtų tapti prioritetu. Jei nenorite, kad jūsų asmeninė kredito istorija pablogėtų ir jums netektų susidurti su didesniais finansiniais sunkumais, turėtumėte paskolą paversti prioritetu. Tai reiškia, kad jūs negalite sau leisti į visą tai žvelgti pro pirštus.

Paskolos fiziniams asmenims – ką verta žinoti
Įvertink