padangos

Padangų pasirinkimas reikalauja gana daug laiko ir žinių. Padangos turi atitikti techninius transporto priemonės reikalavimus ir prisitaikyti prie jūsų vairavimo įpročių. Jei abejojate, kokias padangas pirkti, rekomenduojame nuvykti pasitarti su padangų pardavėjais. Vis dėlto, jei žinote, kokios charakteristikos padangų norite, siūlome išbandyti internetinės prekybos privalumus. Patogios internetinės svetainės padės greitai ir lengvai surasti reikiamą prekę, o padangų pristatymas visoje Lietuvoje užtikrins patogų atsiėmimą. Tai puikus sprendimas, padedantis taupyti jūsų laiką ir išlaidas (paprastai interntete parduodamos padangos kainuoja pigiau, kadangi pardavėjui nereikia mokėti už parduotuvės nuomą ar leisti pinigų darbuotojų samdymui).

 

Kodėl verta pirkti internetu?

Svarbiausias internetinių parduotuvių privalumas – patogi prekės paieška, neišeinant iš namų. Gyvenantys didesniuose miestuose žino, kaip nepatogu po darbo važiuoti į parduotuvę, kęsti transporto spūstis ir stovėti eilėse. Internetinės parduotuvės užtikrina patogų ir greitą reikiamos prekės suradimą – tereikia atsidaryti svetainę ir rinktis padangas pagal jums aktualius kriterijus. Už prekes galima atsiskaityti tiek pavedimu, tiek pinigus perduodant padangas pristačiusiam kurjeriui.

Suformavus užsakymą, padangos paprastai pristatomos per kelias darbo dienas. Pirkėjas gali pasirinkti adresą, kuriuo užsakytos prekės turėtų būti pristatytos, t. y. padangas kurjeris gali pristatyti tiek į jūsų namus, tiek į darbo vietą ar servisą. Jūs optimaliai taupote savo laiką, kadangi jums nereikia keliauti į parduotuvę ir galvoti apie padangų pervežimą, be to, tuo pačiu taupomas tiek jūsų išlaidos, kadangi galite greitai įvertinti visų parduodamų padangų kainas, rinktis pigesnius gaminius ar prekes su akcijomis, taip pat – taupote kuro išlaidas, kadangi apsipirkimą galite įvykdyti nežengę nei žingsnio iš namų.

 

Pardavėjas, kuriuo galite pasitikėti

Kad būtumėte tikri padangų kokybe ir galėtumėte rinktis iš plačios pasiūlos, bendraukite tik su patikimu ir rinkoje palankiai vertinamu pardavėju. Toks pardavėjas gali pasiūlyti plačią žinomų gamintojų padangų pasiūlą, be to, dažniausiai teikia ir kitas paslaugas, t. y. bendrovėje atliekamas ir padangų montavimas, ir ratlankių remontas, kondicionierių pildymas, alyvos keitimas ar kitos paslaugos. Būtinai pasidomėkite, kokias garantijas pardavėjas jums gali suteikti. Jei turite abejonių, susisiekite su pardavėju ar jo įmonės darbuotojais ir užduokite jums aktualius klausimus, pvz., kokias padangas rinktis, jei dažniausiai važinėjate užmiesčio keliais.

Įvertink