auto nuoma

Kaunas – vienas iš nedaugelio miestų, turinčių ne tik autobusų ar geležinkelio stotis, bet ir oro uostą, iš kurio kyla lėktuvai į įvairius pasaulio kampelius. Ne tik tai, bet ir faktas, jog miestas tikrai turi kuo nustebinti vietinius bei atvykėlius, lemia didelius žmonių srautus. O kur dar nuolatinis judėjimas į bei iš darbo ar mokymosi įstaigų! Aišku, visuomeninio transporto priemonių tinklas gerai išvystytas, o taksi vežėjai klientų laukia kone ant kiekvieno kampo, tačiau abu turi nenuginčijamų minusų: vieno ūsai neretai per trumpi, jog pasiektų reikiamą kampelį, o kitų paslaugos, naudojant šias dažniau, labai ištuština piniginę…Išeitis – nuosavas transportas. Deja, ši alternatyva net ir turint vairuotojo pažymėjimą ne visuomet yra tinkama. Automobilių nuoma Kaune – pasirinkimas tų, kurie, dėl vienų ar kitų priežasčių, negali vairuoti nuosavo automobilio, o patogus bei greitas susisiekimas yra pagrindinis prioritetas.

Ne tik verslininkas, bet ir eilinis darbuotojas ar studentas – taip, paprašytas apibūdinti tipinio kliento portretą, atsako Autorent24.lt atstovas. Nei vienas iš mūsų negalime būti tikras, kada būsime priversti sėstis prie išmanioji įrenginio ir paieškos sistemos laukelyje pradėsime dėlioti raktinę užklausą „automobiliu nuoma Kaune“. Autoservise palikti automobilį tenka ilgiau nei planuota, užsitęsė naujų „ratų“ paieška, o gal žmona susirado svajonių darbą, kuris, deja, nutolęs nuo miesto ir su viešuoju transportu nėra pasiekiamas? Laikinosios sostinės gyventojai, susidūrę su panašiomis situacijomis į paminėtas, neturėtų pulti apgaileistauti dėl būsimų didelių išlaidų taksi paslaugoms ar ieškoti draugo, galinčio atlikti asmeninio vairuotojo pareigas. Šiame mieste, kaip ir daugelyje kitų, transporto priemonių nuomos pasiūla didelė – tereikia išsirinkti priimtiniausią variantą.

Pasirinkimo kriterijų, skirtų  „atsijoti“ vieną auto nuomos bendrovę iš daugelio, yra nemažai. Vieniems klientams svarbu autoparkas ir siūlomų modelių įvairovė, kiti yra suinteresuoti rasti žemiausią kainos pasiūlymą ar variantą, kai automobilių nuoma Kaune yra siūloma be būtinybės palikti užstatą. Kaip bebūtų, visais atvejais svarbiausia yra perskaityti transporto priemonės nuomos sutartį ir laikytis šioje numatytų reikalavimų. Priešingu atveju tokia lanksti paslauga kaip automobilių nuoma gali pradėti sietis su neigiama asmenine patirtimi.

Nuomojamų transporto priemonių aktyviai dairosi ir kauniečiai
Įvertink