Automobiliu nuoma

Praėjo tie laikai, kai automobilių nuoma buvo brangi, nepatogi ir sudėtinga. Šiandien nuoma prisitaiko prie individualių pageidavimų – RentCar nuomojami automobiliai yra nauji, techniškai tvarkingi, patogūs ir saugūs, o nuomos sąlygos itin lanksčios ir prisitaikančios prie klientų poreikių. Kitaip sakant, nuoma tapo paprastu ir optimaliu sprendimu visiems, ieškantiems pakaitinio automobilio, jei nuosava transporto priemonė sugedo, arba automobilio nekasdieniams darbams, pvz., persikraustymui, atostogoms, tolimai išvykai, įrangos pervežimui ir pan.

Patogu ir pritaikyta kiekvieno poreikiams

Automobilių nuoma orientuota į individualius klientų poreikius. Tai reiškia, kad nuoma dar niekada nebuvo tokia patogi. Priklausomai nuo situacijos, nuomojamą automobilį galima pasiimti pasirinktame mieste, jums patogioje vietoje. Automobilio grąžinimo vieta taip pat lengvai keičiama, priklausomai nuo kliento poreikių. Svarbus privalumas – galima rinktis pageidaujamą automobilį, jo tipą, markę ir modelį, t. y. jei norite talpaus ir didelio automobilio, galite rinktis limuzininės klasės transporto priemonę ar mikroautobusą, jei ieškote sprendimo patogioms miesto kelionėms, jūsų lūkesčius atitiks nedidelis, kompaktiškas miesto automobilis. Taip pat, atsižvelgiant į vairavimo įpročius, galima nuomoti tiek mechaninės, tiek automatinės pavarų dėžės automobilį.

Greita, paprasta ir lengva

Automobilių nuomos bendrovės supranta, kad niekas neturi laiko laukti (juk dėl to automobilis ir nuomojamas, ar ne?), todėl transporto priemonės pasirinkimas, užsakymas ir grąžinimas yra greitas ir patogus procesas. Jums tereikia apsilankyti automobilių nuomos bendrovės svetainėje, užpildyti elektroninę užklausos formą, pasirinkti pageidaujamą transporto priemonę, pažymėti jos atsiėmimo ir grąžinimo vietą, sumokėti nuomos mokestį ir viskas – galite leistis į kelionę!

Pigu ir praktiška

Nepriklausomai nuo to, ar jus domina lengvieji automobiliai, ar mikroautobusų nuoma Kaune, išsinuomoti automobilį yra praktiškas sprendimas tiek mažesnes, tiek didesnes pajamas gaunantiems klientams. Kadangi automobilio nuomos kaina paprastai priklauso nuo nuomos termino ir pasirinkto automobilio, dėl konkrečių nuomos kainų ir sąlygų rekomenduojame pasidomėti iš anksto. Nepamirškite, kad tuo atveju, jei ketinate keliauti į užsienio kraštus, gali būti keliami tam tikri apribojimai kilometražui.

Nuomojami automobiliai – patogu, greita ir pigu
Įvertink