Norite sužinoti, kuri yra geriausia lazybu bendrove? Tačiau jei keliate sau ir kitiems tokį klausimą, turbūt esate dar tik pradedantieji lažybų rinkos dalyviai? Deja, bet nemaža dalis pradedančiųjų šios srities dalyvių vadovaujasi daugybe iliuzijų ir į statymų sritį yra linkę žvelgti pro pirštus. Trumpiau tariant, didžioji dalis žmonių mano, kad atlikti sporto statymus yra labai nesudėtinga ir kiekvienas, kuris nusprendžia dalyvauti šioje srityje, turi labai puikias galimybes užsidirbti ir tapti pelningu sporto statymų dalyviu. Akivaizdu, kad tikroji situacija yra visiškai kitokia. Sporto statymų srityje laiminčių žaidėjų yra mažuma. Todėl jei jūs manėte, kad jums pakaks pasirinkti vieną arba kitą sporto komandą vien todėl, kad ji jums patinka, turite tokios minties atsisakyti ir į sporto statymus pradėti žvelgti kur kas rimčiau ir atsakingiau – juk nuo to labai tiesiogiai priklauso ir jūsų asmeninė finansinė padėtis.

Be to, nereikėtų pamiršti, kad pakankamai didelė dalis žmonių, kurie pradeda dalyvauti sporto statymuose, visiškai jokio dėmesio nebūna linkę skirti savo biudžeto formavimui ir jo tinkamam paskirstymui. Jie naudoja biudžetą, kurį taip pat skiria ir savo pragyvenimui, o tai yra labai didelė klaida, kurios neturėtų kartoti nei vienas šia sritimi susidomėjęs žmogus. Todėl jei jūs nenorite susidurti su dideliais finansiniais praradimais, kurie sujauktų jūsų gyvenimą, turėtumėte labai griežtai atskirti statymams skirtą biudžetą nuo to biudžeto, kuris yra skirtas jūsų pragyvenimui. Jei to nepamiršite, tuomet jums turėtų būti kur kas lengviau apsaugoti save nuo minėtų finansinių sunkumų.

Be abejo, jūs taip pat turėtumėte išmokti tinkamai ieškoti informacijos, ją analizuoti, rinkti statistinę informaciją ir ją vertinti bei atlikti dar daugybę kitų veiksmų. Jūs taipogi turite išmokti reguliariai vertinti ir analizuoti savo pasiektus rezultatus – tiek laimėjimus, tiek ir pralaimėjimus. Jūs privalote stengtis suprasti, kokias klaidas įprastai darote, tokiu būdu joms užkirsdami kelią ateityje ir pagerindami savo sėkmingų sporto statymų rodiklius. Taigi, kaip matote, yra labai daug įvairių sporto statymams svarbių detalių.