Puoselėjant savo namų vidų labai svarbu atsižvelgti ne tik į grožį ir estetiką, tačiau ir į komfortą bei jaukumą. Žinoma, kai kurie žmonės apie tai nėra linkę kalbėti, nes jų nuomone šiuos klausimus visuomet reikėtų patikėti tik profesionaliems interjero dizaineriams. Tačiau ar tikrai kiekvienas gali sau leisti tokią prabangą? Ar kiekvienas turi pakankamai lėšų, kad galėtų savo būsto interjero kūrimą atiduoti į specialistų rankas? Akivaizdu, kad kur kas dažniau šiuos klausimus tenka išspręsti patiems, nepaisant to, kad galime neturėti pakankamai reikiamos patirties ar žinių.

Tačiau tai nėra problema, kurios nebūtų galima išspręsti. Kiekvienas iš mūsų galime tapti savo namų interjero dizaineriais, kurių galutiniu darbo rezultatu džiaugsis kiekvienas, apsilankęs puikiai suprojektuotame būste. Todėl viskas priklauso tik nuo mūsų nusiteikimo, požiūrio ir skiriamų pastangų bei laiko. Galime pasiekti tai, ką esame užsibrėžę – tereikia turėti daug kantrybės ir ryžto. Taigi, jei pro savo akis nepraleisime žemiau išvardintų kiekvienam būstui svarbių detalių, suformuosime kuo puikiausią namų interjerą.

Spalvos ir išplanavimas

Pradėkite nuo spalvų pasirinkimo ir patalpų išplanavimo. Jei tai naujas būstas, į kurį visiškai neseniai įsikėlėte, puikiai suprantama, kad galite būti nepatenkinti dėl tam tikrų savo būsto erdvių. Galbūt jos per didelės, o gal priešingai – jose trūksta laisvos erdvės. Galite performuoti būsto išplanavimą ir labai gerai apgalvoti sienų, lubų bei grindų spalvas.

Apšvietimas

Turite sukurti efektyviai veikiančią apšvietimo sistemą. Ir šiuo atveju labai didelį dėmesį reikėtų skirti skirtingų erdvių paskirčiai. Pastaruoju metu labai populiarios apšvietimo sistemos, kurias galime reguliuoti, atsižvelgdami į savo poreikius. Tai suteikia daugiau patogumo ir universalumo.

Baldai ir interjero detalės

Baldai yra pagrindinės mūsų būsto detalės, todėl stenkitės pasirinkti tokius baldų modelius, kurie dera prie namų interjero ir svarbiausia – suteikia patį didžiausią komfortą. Tokiu atveju jums galėtų puikiai pagelbėti nestandartiniai baldai. Nepamirškite ir įvairių interjero detalių, kurios turėtų derėti prie kitų jūsų namuose esančių elementų.

Įvertink