pirkiniai Norfa

Akcijų vaikomės daugelis iš mūsų, tik vieni azarto vedini, kiti – taupymo sumetimų priversti. Kaip bebūtų, taupumo gėdintis tikrai nereikia, ypač jei tai – Norfa akcijos avalynei. Kas gali būti geriau nei galimybė gauti tą pačią prekę už žymiai mažesnę kainą! Vadovaudamiesi žemiau pateiktais patarimais, savo batų rezervą papildysite dar sumaniau.

Pirkinius planuokite iš anksto. Norfa akcijos avalynei organizuojamos tokiu pat principu kaip ir kitose parduotuvėse – kainos dažniausiai nuleidžiamos ne sezonu metu. Tikriausiai jau supratote, jog aulinukų dairytis reikėtų pavasario pabaigoje ar vasaros pradžioje, o basučių – rudenį ar net žiemą. Kaip sakoma, roges reikia ruošti vasarą! O Raskakcija.lt padės to nepamiršti – vienoje vietoje rasite aktualiausius kainų pasiūlymus įvairiuose prekybos tinkluose.

Atidžiai rinkitės batų dydį. Avalynė – tas pirkinys, kurį įsigyti realiai nemačius prekes ir, aišku, šios nepasimatavus, yra sudėtinga. Jei žinote savo kojos dydį, dar nereiškia, jog galima pasitikėti vien skaičiumi (skirtingų gamintojų batų dydžiai skiriasi, jų patogumas priklauso nuo anatominių kojos ypatybių, batas gali būti skirtas siauresnei kojai ir panašiai). Prekybos centruose sudaromos puikios sąlygos pasimatuoti avalynę bei drabužius, tad, nenorint rizikuoti nusivilti pirkiniu, tą derėtų ir padaryti.

Tinkamai prižiūrėkite avalynę. Tiek minėtoje Norfoje, tiek kituose prekybos centruose galima įsigyti ne tik avalynės už patrauklią kainą, bet ir šios priežiūrai skirtų prekių. Batų tepalas, impregnantas, batų šepetys ar blizginimui skirta kempinėlė – keletas iš priemonių, kurios turėtų atsidurti greta jūsų batų lentynos. Jei faktas, jog tai, kaip atrodo batai, prisideda prie pirmojo įspūdžio apie žmogų susiformavimo, jums nėra svarbus, galbūt susimąstyti privers tiesioginis ryšis tarp avalynės ilgaamžiškumo bei dėmesio šios priežiūrai. Net garsaus gamintojo batai, kainuojantys apvalią sumą, ilgai netarnaus, jei nepasirūpinsite tinkama jų priežiūra.

Žinokite savo, kaip vartotojo, teises. Prekybos centruose pirktiems batams galioja tokios pačios grąžinimo sąlygos kaip ir avalynei, įsigytai specializuotose parduotuvėse. Kokybišką, tačiau nepatikusią avalynę galima grąžinti per 14 dienų, kartu pateikiant ir pirkimo kvitą. Jei išaiškėja, jog batai turi gamyklinį defektą, įmanoma atgauti pinigus ir už dėvėtą avalynę.