autokilimeliaiVisada savo transporto priemonėje palaikote tvarką ir švarą? Šiuo metu kaip tik domina nauji autokilimėliai? Jeigu prieš tai už juos mokėjote gana nemažą pinigų sumą, tai dar nereiškia, kad ir vėl teks leisti tiek pat. Jeigu pasirinksite išmintingai – tikrai sutaupysite. Automobiliams skirtų aksesuarų parduotuvių yra begalė, tačiau visi žino, kad internete pasirinkimas yra didesnis ir ten kainos nėra tokios kosminės kaip kitur. Tad, jeigu jūsų tikslas dabar yra išvengti didelių išlaidų perkant autokilimėlius, tai būtinai jų ieškokite internete. Žemiau pateikiame aktualią informaciją automobilių priedų pirkimo internetu klausimais.

Kai kurie automobiliniai kilimėliai kainuoja daugiau, o kiti mažiau. Taip yra dėl elementarios priežasties – vieni gaminami iš vienų medžiagų, o kiti – iš kitų. Taip pat kainai įtaką daro ir gamintojas bei prekinis ženklas. Savaime suprantama, kad tie autokilimėliai, kurie yra universalūs ir tinkantys praktiškai visoms lengvosioms transporto priemonėms, kainuos daugiau. Tačiau, jeigu ieškote tokių kilimėlių, kurie būtų originalūs ir skirti būtent jūsų automobiliui, tuomet teks pakloti kiek didesnę pinigų sumą. Perkant internetu, vis tiek galima sutaupyti ne vieną ir ne du eurus. Specializuotos internetinės parduotuvės siūlo aibę priedų, o tarp jų yra ir ypač didžiulis kilimėlių pasirinkimas.

Dažniausiai pigiau kainuoja guminiai kilimėliai, kurie nėra labai dideli. Paprastai kalbant, tai standartiniai kilimėliai, kurie neuždengia visos automobilio grindų vietos. Didesni kainuoja daugiau. Tačiau, žiūrint iš vizualios pusės, ko gero tikslinga būtų rinktis mažesnius kilimėlius. Tuo labiau, juos bus lengviau išvalyti kai susikaups purvas.

Kalbant apie kilimėlių rūšis, tai čia irgi reikėtų patiems pagalvoti kas būtų geriau. Guminiai kilimėliai yra labai lengvai išvalomi ir nuplaunami. Tačiau tekstiliniai purvą sugeria labiau, o tai reiškia, kad juos išvalyti nebus taip lengva. Teks naudoti specialias valymo priemones, o galiausiai, po plovimo, jų naudoti iš karot nebus galima, nes teks laukti kol jie išdžius. Tad, čia jau patiems reikėtų įvertinti kas jums tinka geriausiai.

Perkant automobilinius kilimėlius internetu, iš pradžių rekomenduojama pasižiūrėti ar pasirinktas pardavėjas nepriklauso tai kategorijai, kurie įvardijami sukčiais. Paprasčiau kalbant, yra skelbimų portalai, yra ir kiti tinklalapiai, kuriuose reklamuojami autokilimėliai mažomis kainomis. Kai kuriuose puslapiuose tokius skelbimus deda sukčiai. Jie tiesiog paima pinigus ir paskui pirkėjui nieko neduoda. Tad, perkant bet kokius automobiliui skirtus aksesuarus, įkaitant autokilimėlius, būtinai plačiau pasidomėkite ar pardavėjas nėra aferistas.

Kas liečia šių kilimėlių įsigijimo subtilybes, turėtumėte suprasti, kad čia nereikia turėti jokių specifinių žinių, kad padarytumėte eilinį užsakymą. Visos el. parduotuvės veikia panašiu principu. Jums reikės pasirinkti norimus autokilimėlius, o juos užsakant – nurodyti adresą, kur juos reikės pristatyti. Kai sumokama pinigų sumą pagal pateiktą sąskaitą, užsakymas yra patvirtinamas ir lieka tik laukti.

Pabrėžtina, kad kiekvienoje el. parduotuvėje galioja skirtingos akcijos bei mokesčiai už pristatymą. Trumpai tariant, kai kuriose el. parduotuvėse jūs turėsite sumokėti už pristatymą. Priklausomai nuo pristatymo būdo, kainos neturėtų siekti daugiau nei 10 eurų. Tačiau, turėkite galvoje, kad kai kuriais atvejais pristatymo mokesčiai nėra taikomi išvis. Pavyzdžiui, jeigu perkama už kažkokią sumą, tuomet el. parduotuvė iš savo lėšų pristato prekes pirkėjui. Žinoma, tokios akcijos siūlomos ne visur.

Pirkti autokilimėlius bei visus kitus automobiliams skirtus priedus internetu siūlome dėl to, kad čia kainos yra labiau prieinamos. Pasirinkimas taipogi yra žymiai didesnis nei kitur.

Ne tik autokilimėliai turėtų būti perkami internetu
Įvertink