minksti baldaiNepriklausomai nuo to, kokį interjerą planuojate kurti savo namuose (klasikinį, modernų ar vintage stiliaus) – svarbiausia yra pasirinkti ne tik stilingus, tačiau taip pat ir funkcionalius baldus. Minkštų baldų pasirinkimas daugeliui žmonių sukelia daugiausia klausimų, kadangi nori atrasti ne tik gražius baldus, tačiau ir tokius, kurie būtų lengvai valomi, spalva neišnyktų. Baldų gamyba Kaune siūlo labai plačią pasiūlą. Taip orientuojamasi į individualius klientų norus ir įgyvendinami net ir patys išrankiausi poreikiai.

Baldų komfortas

Kad ir kokius gražius baldus pasirinktumėte – be patogumo jie yra niekas, taigi labai svarbu derinti šiuos du aspektus. Būtinai svarbu išbandyti baldus, kuriuos planuojate pirkti. Jeigu perkate ne internetu – tokiu atveju būtinai ant jų atsisėkite, jeigu reikia net ir atsigulkite. Reikia nepamiršti ir skirtingas pozicijas, kaip kad sėdėjimas sukryžiavus kojas. Gerai, jeigu su jumis yra kitas asmuo. Atsisėskite abu. Jeigu jūsų abiejų svoris skiriasi – ar sofa neįdubo? Baldų gamyba Kaune orientuojasi į kokybę bei patogumą, tačiau egzistuoja plati baldų pasiūla, tad visi jie negali būti vienodi.

Stilius

Tai antras aspektas į kurį dažniausiai atkreipiamas dėmesys. Nuspręsti, ar Jums labiausiai tinka modernus, ar klasikinis stilius. Dažniausiai šie du interjero sprendimai labiausiai ir skiriasi vienas nuo kito, tad apibrėždami kambaryje kuriamą interjerą kur kas paprasčiau pasirinksite baldus. Juk baldai turi derėti net ir prie sienų bei lubų.

Svarbiausi punktai renkantis baldus:

  1. Medžiaga. Minkštų baldų pagrindas yra kuriamas iš kietos medžiagos. Dažniausiai pasirenkamas medis, kadangi jis ir tvirtas, ir tuo pačiu atrodo labai gražiai. Greta medžio galima paminėti plieną, kuris labai giriamas dėl tvirtumo. Štai siūlome mediniai baldai iš plokščių nėra tokie tvirti. Žinoma, nesulūš, tačiau jeigu ant jų sėdi labai sunkus asmuo – ateityje gali kilti problemų.
  2. Nugarinė dalis. Minkšti baldai dažniausiai turi nugarinę dalį. Labai svarbu, kad ji būtų patogi žmogui, kadangi netinkama sėdėjimo pozicija gali ateityje sukelti daug sveikatos problemų. Tas pats galioja ir vietoms, kur reikia laikyti rankas. Jų pozicija turi būti patogi.
  3. Svoris. Šiuo atveju kalbame tiek pačio pačio baldo svorį, tiek apie tai, kiek baldas gali išlaikyti. Pačio baldo svoris aktualus tokiu atveju, jeigu gana dažnai perstumdote baldus. Tuomet pasirinkę lengvą baldą palengvinsite sau darbus. O dėl svorio išlaikymo – dažniausiai ant baldų rašoma – kiek kilogramų jie pajėgus išlaikyti. Dažniausia ant vienos sofos sėdi 3-4 asmenys. Įvertinkite, kiek sveria Jūsų šeimos nariai.
  4. Išmatavimai. Didelius baldus pasirinkite tik tokiu atveju, jeigu namuose yra užtektinai vietos. Kitu atveju didelių gabaritų sofa atrodys neskoningai ir net kvailai. Reikia orientuotis pagal erdvę.
  5. Spyruoklės ir kitas minkšto baldo turinys. Pasidomėkite, kas yra viduje. Paralonas atgyvena ir dažniausiai siūlomos sofos su spyruoklėmis. Visgi, ne visiems jos yra patogios, tad domėjimasis visada reikalingas.

Baldų gamyba Kaune patenkins skirtingų žmonių poreikius. Kuo tiksliau žinosite ko norite – tuo konkrečiau Jums tinkamą baldą susirasti pavyks.