Kvepalai daugeliui žmonių yra kasdienis atributas. Žinoma, kvepalus kur kas dažniau naudoja moterys nei vyrai. Kai kurie žmonės jų nenaudoja iš viso – jiems pakanka dezodorantų arba apie asmens higieną pamirštama visai. Esame įpratę prie vidutinės ir žemesnės klasės kvepalų, ir to priežastis gana paprasta – tokie tiesiog pigiausi. Kita vertus, dauguma tai vertina ir iš praktinės pusės – kam pirkti brangius, vardinius kvepalus, jei jūsų draugų ar pažįstamų ratas to tiesiog neįvertins. Jau geriau pasirinkti kažką vidutinio ir likusius panaudoti kitaip. Labai dideli kvepalų pasirinkimą galime rasti tiesiog internete – https://www.b-a.eu/c2429/Kvepalai. Didelis pasirinkimas ne visada yra gerai, ypač srities naujokams – tarp gausybės pasiūlymų galima gana lengvai pasiklysti. Tačiau šiokias tokias gaires suteikti galime.

Kvepalų kainaTurbūt žemiausiai kvepalų grandyje yra tualetinis vanduo. Tiesą sakant, bent kiek rimtesni stilistai ar juolab kvepalų gamintojai to jokiais būdais kvepalais net nevadina. Kita vertus, tai yra labai populiarus, plačiai tarp gausybės ne pačių turtingiausių darbininkų ir darbuotojų paplitęs reiškinys. Tualetinis vanduo yra pigus, galima rasti tikrai daug kvapų variantų ir atrasti kai ką tikrai gero visoms progoms. Tiesa, jeigu einate į tikrą aukštuomenės vakarėlį, pasikvepinti tualetiniu vandeniu ko gero būtų klaida – greitai galite susilaukti blogų žvilgsnių iš situaciją išmanančių ekspertų.

Kiek aukščiau šioje grandyje stovi visa puokštė įvairiausių gamintojų gaminamų kvepalų. Jų kainos svyruoja apie kelias dešimtis eurų, žinoma galima rasti ir žymiai brangesnių. Šioje kategorijoje ir gausu garsių gamintojų vardų, tad nieko keisto, jog tokie kvepalai tikrai mėgstami ir populiarūs.

Na o jau patys geriausia šioje skalėje yra tikrieji aliejiniai kvepalai. Dauguma pigesnių yra spiritiniai, kurių gamyboje naudojamas ne tik spiritas, ir nenatūralios kvapiosios medžiagos. Tuo tarpu aliejiniai kvepalai gaminami iš tikrų augalų ekstraktų. Tam, kad būtų galima pagaminti net mažus kiekius tokių kvepalų, reikia daugybės augalų žiedų. Nieko keisto, kad tikra aliejinė kvapai kainuoja labai daug. Kita vertus, perkant brangius, žinomo gamintojo kvepalus jūs galite būti tikras dėl jų kokybės – jie ne tik nekvepės spiritu, bet ir kur kas ilgiau skleis aromatą bei jų reikės žymiai mažesnių kiekių. Deja, tokius kvepalus naudoja vis dar retas lietuvis, dauguma renkasi kokį nors ekonominį variantą.

Norintiems sutaupyti ir šioje vietoje galima rekomenduoti labai paprastą dalyką – tiesiog naudotis technologijos pažangą ir kvepalus pirkti internetu. Žinoma, geriausia, jei jau turite savo mėgstamą gamintoją ir kvepalų rūšį, tuomet tikrai nerizikuojate. O jei esate naujokas, turbūt geriausia būtų iš pradžių užsakyti mėginius ir pagal juos rinktis norimus kvepalus. Vis tik spręsti apie kvapą iš pavadinimo ar aprašymo būtų pernelyg drąsu. Bet jei nieko neišmanote net apie tai, koks kvapas jums patinka, o koks ne, galbūt tinkamas ir toks variantas.