Kreditų vartojimo tendencijos

https://euroecredit.lt/Apie pinigus prikurta įvairiausių posakių, o kreditai apipinami gandų raizgalyne. Litai, eurai ar bet kokia valiuta – tai ir įdomi, ir sudėtinga tema. O vienas iš šios temos aspektų yra greitųjų kreditų vartojimo tendencijos. Prieš pradedant analizuoti verta užsiminti, kad prireikus pasiskolinti dėmesį patraukia interneto svetainė https://euroecredit.lt/ (ją kiek vėliau aptarsime plačiau).

Ką žada skolintojai?

Kokie yra kreditus teikiančių įstaigų pažadai? Ko klientai gali tikėtis? Ar visas įstaigas sieja kokie nors bendrumai? O gal kiekviena taiko visiškai skirtingas sąlygas? Gera terpė palyginti – reklamos. Juk žiūrint televizorių ekrane ne taip ir retai išnyra kokia reklama, kurioje trumpai pristatoma galimybė pasiskolinti, kreditas nušviečiamas kaip išsigelbėjimas, kaip pagalba.

Viena paskutinių tendencijų – įmokų atidėjimas. Tai gana stiprus koziris bandant pritraukti naujų klientų – imkite kreditą dabar, o mokėkit.. hm, na, kada nors vėliau, gal rudenį… Konkreti įstaiga pateikia vienaip ar kitaip savitą pasiūlymą, bet esmė vis vien išlieka panaši – pinigai dabar, o jų grąžinimas kiek vėliau. Ar tokie pasiūlymai vilioja? Taip, jie iš tiesų atrodo daug žadantys. Juk natūralu, kad sunki finansinė situacija skatina ieškoti sprendimų, o kai pasakoma, kad niekas nevers tuoj pat grąžinti pinigų, kiek lengviau atsikvepiama.

Tiesa, įmokų nukėlimas vis tiek reiškia, kad grąžinti turėsite. Po mėnesio ar po dviejų, bet pradėti mokėti teks. Aišku, jei atsakingai tvarkysite finansus, atėjus tam nukeltam grąžinimo laikui, tikėtina, viskas vyks sklandžiau, bus lengviau atseikėti nustatytą sumą. Bet taip būna ne visada, todėl atsakingas požiūris šioje situacijoje yra labai pageidaujamas.

Ką dar žada kreditus teikiančios įmonės? Į vartotojus kreipiamasi pabrėžiant palūkanų dydį. Tiksliau, akcentuojant tai, kokios jos mažos. Nesvarbu, ar planuojama skolintis mažesnę, ar didesnę sumą, procentai yra vienas iš svarbiausių kriterijų, lemiančių abipusę naudą. Paslaugos teikėjui, žinoma, naudingos kuo didesnės palūkanos. Na, o vartotojas tikisi mažesnių. Jei skolintojas nustatys pernelyg dideles, vartotojų bus mažiau. Tad ieškoma kompromiso – nustatomi tokie procentai, kurie leistų nenuostolingai teikti paslaugą, bet kartu būti priimtini vartotojams.

Kaip elgiasi vartotojai?

Apie greituosius kreditus sklando visokių gandų. Nemaža tų gandų dalis atspindi neigiamas tendencijas, kai nepasiseka grąžinti, kai bandant atiduoti pinigus ieškoma vis naujų kreditų. Tačiau didelė dalis pasiskolinusių asmenų elgiasi atsakingai ir įsipareigojimus įvykdo be jokių nesklandumų.

Tendencijoms pozityvumo suteikia galimybė atidėti mokėjimą. Ne tokia galimybė, kurią aptarėme aukščiau (apie naujo kredito įmokų nutolinimą), o tokia, kai jau atidavus, pavyzdžiui, pusę sumos, vieną mėnesį nerandama iš ko atseikėti reikiamos dalies. Jei sutartyje yra numatyta sąlyga, leidžianti susitarti dėl vienos įmokos atidėjimo, klientas savo įsipareigojimus įvykdo lengviau. Šitaip grąžinimas palengvinamas, o bendras paslaugos įvaizdis kiek pagerėja.

Ką siūlo https://euroecredit.lt/?

Dabar metas aptarti interneto svetainę, apie kurią buvo užsiminta pradžioje. Tai https://euroecredit.lt/. Ką randame čia apsilankę? Skolinamos sumos svyruoja nuo 100 iki 3000 eurų – gera žinia tiek tiems, kuriems reikalinga nedidelė finansinė pagalba, tiek ieškantiems stambesnio pasiūlymo. Beje, jokių administravimo mokesčių ir greitas aptarnavimas – šie du dalykai yra naudingi, juos įvertina kiekvienas vartotojas.