Kreditas internetu: nauja galimybė sutaupyti laiko ir pinigų

kreditas internetuGreitieji kreditai internetu dar ne taip seniai buvo tapęs neatsakingo skolinimosi sinonimu. Tačiau laikai keičiasi, finansinis raštingumas jau nėra nieko nesakančios frazės, o internetas, kaip galimybė greitai ir pigiai pasiskolinti vartojimo arba būsto remontui, automobiliui, verslo pradžiai, vis dar yra stereotipais apgaubta tema. Pabandykime paneigti pagrindinius iš jų.

(Ne)didelė paskolos suma

Manoma, kad kreditas internetu išduodami tik su milžiniškomis palūkanomis, kuriomis garsėjo greitųjų kreditų bendrovės. Tačiau bankai pradėjo teikti papildomą paslaugą ir tai pasikeitė. Šiandien vartojamosios paskolos internetu yra išduodamos su nei kiek nedidesnėmis palūkanomis, nei banko padaliniuose. Neretai kreditas internetu išduodamas ir tokiomis pačiomis sąlygomis, kuriomis teikiami kreditai paskolos unijose ar iš fizinių asmenų. Todėl ir paskolos sumos bei limitai yra beveik tokie, kaip ir banko padalinyje. Beveik, nes būsto kreditas internetu nėra išduodamas. Kita vertus, paskolos internetu bedarbiams išduodamos tokiomis pat sąlygomis, kaip ir tradiciniu keliu.

Laikas pinigai

Neverta pamiršti ir to, kad kreditas internetu gali būti patvirtintas vos per valandą ar pusantros. Tam tikrais atvejais, tarkim, greitieji kreditai internetu, vos per penkiolika minučių. Taigi, sutaupome daug brangaus laiko. O ką jau kalbėti, kad išduodamos paskolos internetu visa para. Tai reiškia, kad Jūsų neriboja darbo laikas ir dėl kitų priežasčių sudėliotas grafikas, ilgos eilės banko skyriuose, automobilių spūstys iki jo. Tereikia interneto ryšio ir dešimt minučių paraiškai užpildyti.

(Ne)Pigiau?

Teisybės dėlei reiktų paminėti, kad internetu išduodami kreditai be registracijos mokesčio. Tai reiškia, kad internetu sutaupote, nes nereikia mokėti tam tikrų mokesčių. Dažniausiai mažesnė yra sutarties sudarymo suma. Tačiau, tai nėra taisyklė ir sutaupytų mokesčių sąrašas gali būti papildytas priklausomai nuo bendrovių taisyklių, į kurį kreipėtės. Šito nereiktų praleisti pro ausis, nes kartais vien sudarydami sutartį internetu sutaupote trisdešimt procentų sutarties administravimo mokesčių.

Kredito istorija

Siūlomas pirmas kreditas nemokamai nėra sūris pelėkautuose. Nors tuo mus iki šiol bandydavo įtikinti įvairių sričių specialistai. Jeigu pigus kreditai grąžinami laiko, nerimauti dėl sugadintos kredito istorijos ar galimybių pasiskolinti ateityje, nevertėtų.