kredito skaiciuokleŠį kartą kalbėsime ne apie tai, kokioms reikmėms gali būti naudojama kredito skaiciuokle ir vėliau paimamos paskolos, o kodėl žmonėms apskritai tenka skolintis. Ne, ką jie perka, kokiam tikslui naudoja kredito skaiciuokle, o kas būna, kad jie nesusitaupo. Nevertiname atvejų, kada žmogui tenka kredito skaiciuokle internete naudotis dėl to, kad jį domina investavimas ir jis nori skolintis verslo pradžiai. Nekalbame apie tada, kai sako – skolinkis is zmoniu – ir skolinasi tiesiog esant nelaimės atvejui, visiškos katastrofos. Kalbame apie paprastą gyvenimą ir jo įpročius, kada žmonės, turėdami darbus, kažkiek santaupų, vis tiek nesugeba uždirbti tiek, kad turėtų pakankamai. Arba, kada jie niekada neturi sankaupų. Kodėl vieni žmonės visada turi pinigų, o kiti – visada neturi? Klausiame to.

Prasta pirminė šeima

Jeigu esate tas žmogus, kuriam dabar tenka skaičiuoti bvkkmn skaiciuokle, kiek jums kainuos pasiskolinti, gali būti, kad pinigų iš tiesų jūs niekada neturėdavote labai daug. Galbūt jų neturėjo jūsų tėvai, augote skurdžiai. Tikrai yra skirtumas, kaip užaugi, jeigu gimsti šeimoje, kurioje pakanka pinigų, kur matai pavyzdį, kaip dirba tėvai, kaip stengiasi. Jeigu matai gerą pavyzdį šeimoje – jau vienas pliusas. Jeigu tau suteikia galimybes investuoti į save, o tu tai iš visų jėgų darai – dar vienas pliusas. Juk labai geras išsilavinimas, puikus pavyzdys šeimoje, galimybė vėliau tęsti šeimos verslą, iš šeimos atsiradę naudingos pažintys bei geras užnugaris – tai dalykai, kurie nulemia tavo sėkmę. Jeigu dar ir esi gero, darbštaus charakterio. Tuomet tau niekada nebus aktualu, kad zmones skolina zmonems, tau niekada nereikės skolintis. O štai tada, kai esi toks pats darbštus, su geru nusiteikimu, be priklausomybių, tačiau kilęs iš blogos šeimos, yra sunku. Gal jau 12 ar 11 klasėje pradedi dirbti, nes šeimoje trūksta pinigų. Tada ima strigti mokslai, vėliau niekur gerai neįstoji, gauni menkavertį išsilavinimą. Tiesą sakant, ir studijuojant iš to nieko gero nebūna – tenka save išsilaikyti naktimis dirbant padavėju. Jau tada gal tenka domėtis paskolos skaiciuokle ir skolintis. Vėliau būni tiesiog jaunas, su prastu išsilavinimu ir labai pavargęs. Tad tiesiog emigruoji arba toliau sunkiai dirbi galbūt pas tą, kurio tėvai sudarė geresnes sąlygas. Tad sakyti, kad visi esame iš prigimties lygūs, yra nesąmonė, nes taip tikrai nėra. Ir kartais ta nelygybė socialinė pasireiškia ir tame, kad įpėdiniai turi geresnes finansines galimybes tada, kai gimsta geresnėse šeimose.

Blogi polinkiai augant

Kita priežastis, kodėl galbūt žmogui tenka domėtis paskolos grazinimo skaiciuokle ir skolintis, tai tiesiog anksti atsiradę blogi polinkiai. Jų tikrai būna ir gali būti. Gal žmogus bus linkęs į alkoholį, kuo pasižymi labai didelę mūsų šalies žmonių. Gal bus polinkis į depresiją, kuri užaugina tinginiui sparnus, tad tai irgi atitvers aukštą sieną nuo finansinės sėkmės ir toks žmogus vėlgi turės vargti. Palukanu norma kasmet skolinantis vis daugiau tik didės.

Pernelyg geras aprūpinimas pinigais

Yra ir atvirkščias variantas, kai paskolų skaičiuoklė ir paskolos būna reikalingos vaikams, išaugusioms labai gerose šeimose. Jeigu tėvai tik lepino vaiką, bet ne auklėjo, jis ar ji gali išaugti nesavarankišku. Savarankišku pakankamai, kad žinotų, kas yra metinių palūkanų skaičiuoklė, ir gebėtų pasiskolinti, tačiau nepakankamai savarankišku, kad trūkstamą pinigų kiekį gyvenime galėtų užsidirbti pats. Visgi, tokiam žmogui dar ne iš karto reikės skolintis – galbūt ilgai jam tiesiog padės šeima.