renginiai

Šnekant apie renginius atsiranda pačių įvairiausių vertinimų. Ir tai natūralu. Net pats mėgstamiausias atlikėjas ne visada pateisina lūkesčius šimtu procentų. O kartais labai laukiama tema pasirodo ne kažin kokia. Arba kaip tik lūkesčiai viršijami. Trumpai tariant, čia nestinga įvairovės. Žanrų ir temų aprėptis tokia didžiulė, kad net sunku apsakyti. Ką ir kalbėti apie vertinimus, juk, kaip metaforiškai teigiama, skoniai skirtingi ir dėl tų skonių niekas nesiginčija. O jeigu ginčijasi, tai pokalbiai vargu ar kur nuveda.

Jei pradėtume gilintis į tematikas, į kitokius skirtumus, tai veikiausiai ir knygą parašytume. Juk tai ištisas diskursas, kuriame nuolat sukasi visokiausių profesijų atstovai. Vieni mažiau patyrę, kiti labiau, tačiau kiekvienas stengiasi, kad rezultatas būtų toks, kokio reikia, nei kiek neprastesnis, nei tikimasi.

Metai bėga, kokybė vis aukštesnė?

Ar ilgainiui kokybės daugiau? Galima atsakyti arba „taip“, arba „ne“. Bet pirmasis atsakymas būtų tikslingesnis, mat ir organizatoriai įgauna daugiau patirties, ir technologijos anaiptol ne tokios kaip prieš kelis dešimtmečius. Net ir dešimtmetis yra ilgas laiko tarpas stebint technologinį progresą. Tai, kas kadaise atrodė ypač modernu ar netgi neįgyvendinama, šiandien jau tapę realybe.

O jei tai gražu, įkvepia, tuomet prigyja ir tenka vėl ieškoti ko nors naujo, nes žmonės mėgsta originalumą. Parodyk tą patį kelis kartus ir tikrai atsibos – skamba gal šiurkštokai, bet tai tiesa.

Paradinė pusė ir pastangos už jos

Apsilankę koncerte ar kitokiame renginyje tikimės, kad bus įdomu, kad pasimėgausime. Dailios dekoracijos, šaunūs pasirodymai…

O ar kada pagalvojote, kiek darbo užkulisiuose? Dalykai, vykstantys ant scenos, yra paradinė pusė. O už scenos… darbas, pastangos, dar daugiau darbo ir dar daugiau pastangų. Be abejonės, kuo daugiau profesionalumo, tuo geriau viskas vyksta. Trikdžiai nelabai pageidaujami. O jei jų ir atsiranda, aktualu kuo greičiau išspręsti.

Tenka galvoti apie įrangos nuomą. Ir ne bet kokios, o kokybiškos. Tačiau ilgai galvos sukti nereikia, mat pakanka susisiekti su https://www.videoprojektai.lt/projektoriai/ ir viskas sutariama.

Aidas, sklindantis iš įvairių pusių

Yra ir dar viena dalis, priklausanti šiai temai. Tai atgarsiai, atsiliepimai. Perkeltine prasme juos galima pavadinti aidu. Sklinda jis ir komentaruose po portalų straipsniais, ir socialiniuose tinkluose.

Kaip rašėme pradžioje, dėl skonio nesiginčijama. Komentarai apie renginius tai kuo puikiausiai patvirtina. Tarkime, bus trys nuomonės ir jos visos atrodys taip kontrastingai:

  1. Nuostabu. Vienas geriausių koncertų, kuriuose teko lankytis. Neabejotinai dešimt balų.
  2. Iš esmės patiko, nors tikėjausi šio to daugiau. Antroje dalyje pasidarė nuobodoka, bet šiaip nesigailiu, kad pirkau bilietus.
  3. Ne kažin kas. Bilietai per brangūs, pasirodymai galėjo būti ir geresni. Tiesa, pabaiga efektinga.

Panašiai kalbama ir apie automobilius – vienam geras vienas, kitam kitas. Arba apie telefonus. Arba apie miestus…

Kodėl atsiliepimai tokie įvairūs? Atsakymą gali lemti daug faktorių. Viskas priklauso ir nuo žiūrovo lūkesčių, ir nuo nuotaikos, bet neabejotinai žvilgsnis krypsta ir į tai, kaip viskas suruošta. Jei koncertuose beveik nesilankoma, tikėtina, kad pasirodymas patiks. Bet jei lankomasi nuolat, tai ir kartelė kyla, nes daug kas išklausyta, daug kas stebėta.

O jeigu vertinama, ar buvo sklandu, šitoks kriterijus labai sąlygojamas videotechnikos. Verčiau išsinuomoti kokybišką projektorių ir gauti konsultaciją, nei įsigyti kokį abejotiną ir nervintis dėl trikdžių. Tai svarbu kiekvienam organizatoriui. Kaip minėta, šie klausimai išsprendžiami su Videoprojektai.lt.