a klases namasNors lietuviai kartais skundžiasi, kad jų pragyvenimo kokybė yra labai maža lyginant su kitomis ES šalimis, tačiau lyginant tas pačias ES šalis statistika rodo, kad lietuviai pasižymi nuosavų namų turėjimu. Daugelis lietuvių sutinka, kad bene didžiausias saugumo jausmas yra nuosavų namų turėjimas, kurie leidžia jaustis saugiai, užtikrintai ir kad ir kaip gyvenimas pasisuktų – stabiliai. Juolab, verta paminėti, kad lietuviai kur kas mieliau renkasi nuosavus namus, o ne butus. A klasės namas šiuo metu yra itin populiarus ir mėgstamas pasirinkimas, kadangi tai pigus ir greitas būdas gauti nuosavus namus.

A klasės namas dažniausiai išskiriamas kaip itin geras pasirinkimas, kadangi:

1. Tai gana pigus būdas turėti nuosavus namus. Ekspertai tvirtina, kad kaina gana mažai skiriasi nuo buto mieste.

2. Šio tipo namas pastatomas gana greitai ir tai bene didžiausias privalumas, kuris paskatina įvertinti greitą ir paprastą svajonių įgyvendinimą.

3. Pats namas yra labai ekonomiškas ir jo išlaikymas bus juokingai pigus.

4. Žinoma, dar vienas pliusas yra tai, kad šio tipo namai yra ilgaamžiai. Tai ilgalaikė investicija.

5. A klasės namas gali būti pastatytas taip, kaip nori kiekvienas asmuo. Todėl ir būtinas asmeninis projektuotojas, kuris yra pasiruošęs pastatyti tokį namą, kokio labiausiai norite.

A klasės namas – didelis žingsnis link savo svajonių namų. Svarbiausia, kad tokio tipo namai nėra labai brangūs, tad tuo pačiu nereikės skirti ir itin didelės investicijos.

Pirmiausia pasisamdykite geriausius projektuotojus

A klasės namas pirmiausia suprojektuojamas ir tik paskui statomas. Pačiam suprojektuoti bus tikrai labai sunku. Juolab, siūlome nesinaudoti internete rastais pavyzdžiais. Jie, žinoma, dažniausiai būna nemokami ir tai paskatina žmones įvertinti bei pasirinkti galimybes, tačiau nepamirškite, kad kiekvienas atvejis yra labai individualus, tad geriausia kreiptis į specialistus.

Projektuojant reikia pasakyti kuo daugeliai detalių, kad specialistas ja visas apgalvotų ir galėtų sukurti tokius namus, kurie labiausiai Jums tinka.

Geriau apie smulkmenas pranešti iš kuo anksčiau, kad paskui projektuotojui nereikėtų gaišti laiko.

Geriausių statybininkų paieškos

Kai namas jau yra suprojektuotas – laikas pradėti galvoti apie tai, kad tik geriausių statybininkų brigada gali kokybiškai atlikti darbus. Lietuviai yra nagingi žmonės, tad kartais nori ne tik patys suprojektuoti namus, tačiau tuo pačiu net ir juos pastatyti. Tačiau karkasiniai namai, kurie šiuo metu dažniausiai pasirenkami, statomi pagal specialią technologiją, kurią būtina išmanyti. Ieškodami profesionalų turite palyginti kuo daugiau variantų, kadangi tik palyginę galite būti tikri, kad pavyko rasti geriausią pasirinkimą iš visų.

A klasės namas turi būti statomas tik geriausių profesionalų, o juos surasti galite palyginę šiuos kriterijus:

  • Rekomenduojame pirmiausia nusistatyti pinigų sumą, kurią galite investuoti statybų darbams atlikti. Nusistatyti biudžetą bus paprasčiau palyginus skirtinus variantus.

  • Taip pat reikia perskaityti ir žmonių komentarus, kuriuos jie palikę internete ir kurie gali padėti susidaryti nuomonę apie gautas paslaugas.

  • Pasižiūrėkite pavyzdžius, kurie padės įvertinti, apgalvoti ir nuspręsti.

A klasės namas – geriausias pasirinkimas tiems, kurie svajoja apie nuosavus namus!