Įrengti savo grožio saloną – tai daugumos žmonių svajonė. Sukurti aplinka, kuri primintų ne darbą, bet malonų laisvalaikį yra tik tai, apie ką dauguma moteru gali tik pasvajoti. Tačiau jeigu tvirtai žinote, kad jus domina grožio salono įrengimas, ką turėtumėte žinoti, kad išvengti įvairiausių nereikalingų problemų.

Norint atidaryti savo grožio saloną bei teikti paslaugą labai svarbu yra išlikti dėmesingam ir pastoviai kreipti dėmesį į keletą aspektų. Grožio paslaugos gali būti teikiamos tiek išsirinkus individualią veiklą pagal verslo liudijumą, tiek pagal pažymą. Tai, ką pasirinksite – ar užsiimsite individualia veikla, ar steigsite juridinį asmenį priklauso visiškai nuo jūsų ateities vizijos bei planuojamo verslo.

Kaip įrengti grožio saloną

Antras žingsnis, kuri privalote padaryti, tai gauti higienos pasą, kuris yra privelomas bet kokiai grožio salono veiklai. Jį jums išduos didžiausiose Lietuvos miestuose besirandantys visuomenės sveikatos centrai. Šis dokumentas patvirtins, kad jūsų pasirinktos patalpos, kuriose bus atliekamos visos grožio procedūros, atitinka visas būtinas higienos normas, kurias galite pamatyti sveikatos apsaugos ministro įsakyme. Jei norite gauti šį dokumentą, jums reikės sveikatos centrui pateikti leidimą, asmens tapatybės dokumento kopiją, dokumentus, nurodančius teisę naudotis nurodytomis patalpomis bei kitus, su patalpa bei jos struktūra susijusius dokumentus. Higienos paso kaina gali labai svyruoti atsižvelgusį patalpos dydį. Jei viskas praeis sklandžiai, šį dokumentą turėtumėte turėti jau po dviejų darbo dienų.

Toliau jums teks gauti išorinės reklamos leidimas, kurį jums išduos jūsų miesto savivaldybė. Norintiems atidaryti grožio saloną Vilniuje, į savivaldybę teks nešti paraišką išduoti leidimą įrengti reklamą, patalpų nuosavybę tvirtinančio dokumento kopiją, arba valdančio asmens sutikimą. Kartu su šiais pagrindiniais dokumentais, turite turėti išorinės reklamos įrengino projektą, o jeigu norite reklamą kabinti ant gatvėje esančių lynų, stulpų bei kitų objektų, jums teks gauti šiuos objektus eksploatuoajnčių žmonių sutikimą. Kartu su šia paraiška taip pat pridedami visi projekto dokumentai, tačiau tai nėra būtina, jeigu šis procesas yra vykdomas internetu.

Įrenginėjant savo grožio saloną, labai svarbu žinoti visus potencialius draudimus. Daugumą naujų savininkų visiškai nežino įstatymo bei taisyklių, tad jei esate vienas iš jų, būtinai pasidomėkite, kad išvengtumėte nereikalingų nemalonumų. Tokios kūno ar veido procedūros, kurių metu yra atliekama invazinė procedūra į odą, pavyzdžiui hialurono rūgšties, botulino toksino injekcijos, mezoterapija privalo būti atliktos gydymo įstaigoje, o ne grožio salone.

Įrengti grožio saloną nėra pats lengviausias darbas, o išsilaikyti rinkoje taip pat yra nepaprastai didelis iššūkis. Jei esatę įsitikinę, kad tai yra jūsų svajonė ir neketinate keisti savo planų, pasistenkite atlikti darbą kruopščiai, susirinkti visus reikiamus dokumentus ir sunkiai dirbti savo darbą, nes tik tada sulauksite didelės sekmės.