kreditai internetuKartais kreditai internetu gali padaryti ryškų pasikeitimą mūsų gyvenime ir nulemti gerus dalykus. Gal papuolėme į bėdą, staiga prireikė pinigų. Tuomet tokia lengvai suteikiama paskola ištrauks ir iš kebliausios situacijos. Viskas atrodo paprasta,  nes paskolą gaunate tuojau pat. Tačiau reikalų su skolintoju paskui turėsite dar ilgai. Kadangi greitieji kreditai internetu turės būti grąžinti. Galiausiai, praėjus nemažai laiko, jūs jau būsite viską grąžinę, prasidės tarsi naujas etapas – gyvenimas jau po kredito. Kaip gyventi tada? Ką daryti, kad pinigų visada turėtumėte ir nereikėtų skolintis bei grąžinti vėl?

Didinti pajamas

Pirmas patarimas yra tiesiog stengtis didinti pajamas. Kreditai nedirbantiems nesuteikiami, tad galima daryti prielaidą, kad jūs tikrai esate dirbantis asmuo. Tačiau tai nekeičia fakto, kad jums reikia didinti pajamas. Gal dirbate mylimą darbą (pavyzdžiui, esate menininkas), tačiau beveik nieko iš to neuždirbate. Vadinasi, jums vertėtų pagalvoti, ar tikrai galite dirbti tokį neapmokamą darbą? Jeigu neužtenka pragyvenimui, jeigu tik kreditai internetu gali išgelbėti? O gal galite kažkaip pakoreguoti darbų apimčių ir kainų strategiją, kad uždirbtumėte daugiau? Susirasti papildomą darbą, pakelti kvalifikaciją ar tiesiog pakeisti profesiją. Tai labai realūs dalykai, kurie gali reikšti kiekvienam asmeninę laisvę. Turėdami pinigų mes esame laisvesni, o kartu ir laimingesni. Todėl visiems vertėtų pagalvoti, kaip padidinti pajamas.

Nekartoti klaidų

Gal jūsų didžiausia klaida buvo pasitenkinimas minimaliomis pajamomis. O gal buvo kita priežastis, dėl kurios pritrūko pinigų ir teko skolintis? Gal klaidingai planavote biudžetą, gal nenumatėte kažko svarbaus, o gal praleidote pinigus kvailiems dalykams? Pagalvokite, kur buvo ta silpnybė, dėl kurios galiausiai gelbėjo tik paskolos internetu.  Nebijokite sakyti sau tiesos, nesmerkite, ir nesigailėkite, tiesiog nebėkite nuo tiesos, o tada paprasčiausiai pasistenkite daugiau nekartoti tų pačių klaidų.

Visada turėti pagalvę

Tam, kad paskolos visa para internetu nebūtų jūsų vienintelė finansinė pagalba, pasistenkite sukurti savo asmeninę finansinę pagalvę. Suraskite būdų, kaip taupyti. Jeigu metus atidavinėjote paskolą, vadinasi, kiekvieną mėnesį turėdavote tam tikrą pinigų kiekį atiduoti. Dabar tą kiekį ir toliau atidėkite. Neleiskite jo į apyvartą, o tiesiog pataupykite. Paturėkite jį, atidėkite tiek kartų ir tol, kol susikaups pakankama finansinė pagalvė, reikalinga nenumatytiems „ekstra“ atvejams, kai užklups sunkumai. Tai geriau negu kreditai nuo 18 metu.  Žinoma, kartais kitos išeities ir nebus, tik būtent toks finansinis apsisaugojimas kaip paskola. Mat visko gyvenime nenumatysi, ir gali atsitikti taip, kad ir savo finansinę pagalvę atiduosite, ir sms kreditai bus paimti, ir pinigų vis tiek truks. Tačiau mes kalbame apie standartines situacijas. Kai žmonės neturi pasitaupę nė cento, kai laisvus pinigus tuojau pat kam nors išleidžia ir visiškai negalvoja apie ateitį.

Neskolinti kitiems

Dar vienas patarimas – neskolinti savo pinigų kitiems, jeigu nesijaučiate tvirtai. Gali atrodyti, kad štai tūkstantį susitaupėte, kaimynui bėda – reikia padėti. Bet jūs taupėte tam, kad turėtumėte, kad nebūtų taip, kaip buvo prieš tai. Prieš tai, kai jums reikėjo – skolinotės iš paskolų teikėjų. Tad ir kaimynui teks padaryti tą patį. Juk kas, jeigu viską, ką turite, paskolinsite, ką tada darysite, kai patiems prireiks staiga pinigų? Eisite su lazda išmušti skolų? Negerai. Sakoma, kad pinigai visada labai sugadina santykius, o ypač tie, kurie paskolinami. Dėl to pagalvokite apie save, pasistenkite neleisti pinigų tam, kam neplanavote, taip pat ir paskoloms.