Kaip gražiai atrodyti nuotraukose?

kaip fotografuotis vestuvemsFotografuotis nėra lengva, kaip tai atrodo iš pirmo žvilgsnio. Prisiminkime visi savo dokumentų nuotraukas. Daugelis prisimena tuos savo vaizdus, kuriuose mes esame tikrai nepanašūs į save. O kaip vestuvinės fotografijos?

Vestuvinės nuotraukos daromos profesionalų, paprastai atrodo puikiai. Profesionalus fotografas padės Jums tinkamai atsistoti, paderins reikiamą apšvietimą.

Kaip vestuvių nuotraukose atrodyti kuo gražiau?

1. Nukreipkite žvilgsnį šiek tiek aukščiau kameros objektyvo, atkiškite galvą šiek tiek į priekį ir truputį nuleiskite smakrą žemyn. Veidas atrodys plonesnis ir nesimatys dvigubo pagurklio.

2. Įtraukite liežuvį už priekinių dantų ir šypsokitės, tai atpalaiduos jūsų veidą.

3. Laikykite rankas prie šonų – bet “nepriklijuokite”. Kad atrodytumėte natūraliai, rankos turi būti kiek toliau nuo kūno.

4. Išbandykite drabužius prieš baltą sieną, naudojant netiesioginę, natūralią šviesą (po medžiu, patalpoje šalia lango) – taip pamatysite ar tam tikra spalva jums tikrai tinka.

5. Venkite raštuotų drabužių.

6. Nuotraukos viską išryškina, taigi, nepadauginkite makiažo. Moterims iki 30 nedaug blakstienų ir lūpų dažų; virš 30 – šiek tiek makiažo.

7. Jei fotografuositės, pasistenkite tą padaryti iki tol, kol neišgėrėte trečios ar ketvirtos taurės vyno. Tam, kad nebūtumėte praradusi savikontrolės ir jūsų akys nebūtų apsiblaususios…

8. Rinkitės natūraliai krentančių plaukų šukuoseną. Taip atrodysite seksualiau.

9. Praktikuokitės klasikinę modelio pozą: pasukite kūną trimis ketvirčiais į kamerą, su viena koja atstatyta priešais kamerą ir vienu pečiu arčiau fotografo. Kai veidas atkištas į priekį, kūnas nuotraukoje atrodo platesnis.

10. Nuotraukos stovint – pilvas įtrauktas, klubai įtempti, pečiai atmesti atgal, stuburas tiesus.

11. Pastudijuokite fotogeniškus žmones ir jų nuotraukas, kuriose atrodoma gerai. Atraskite savo gražiausią fotografavimosi kampą. Greičiausiai pamatysite, kad tada jūs juokiatės ar gerai leidžiat laiką. Fotografija, kai žmogus yra atsipalaidavęs ar atliekantis nesurežisuotą judesį dažniausiai duoda geriausius rezultatus.

12. Naudokite matines makiažo užbaigimo priemones. Patepkite jomis nosies šonus, kaktą ir žandus. Tai neutralizuos blizgesį.

13. Išmeskite iš galvos žodį „cheese“ (sūris). Sūris tinka ant picos, fotografuodamiesi geriau sakykite „money“ (pinigai). Tvirtas „e“ garsas pakelia lūpų kampučius, o aplink akis atsirandančios raukšlelės sudaro nuoširdžios šypsenos įvaizdį.

14. Kad atrodytumėte atsipalaidavęs, pabandykite užmerkti akis, tada jas lėtai atmerkti prieš pat fotoaparato blykstę.

Šventinis makiažas nuotraukose

Ruošiantis fotografuotis, ne tik vestuvėms, makiažas turi būti ryškesnis už kasdienį. Ryškus apšvietimas “užgesins” blankų makiažą. Todėl vestuvių nuotraukose atrodysite “išblukusi”. Žinoma, padauginti su makiažu, taip pat neverta. Raskite “aukso viduriuką”.