Ne kiekvienas žmogus gali gyventi vienas. Be to, anaiptol ne kiekvienam patinka vien tik žmonių apsuptis. Turbūt jau supratote, kur linkstame. Taip, jūs esate visiškai teisūs – kalbame apie naminius augintinius, kurie mums gali suteikti daugybę laimės ir džiaugsmo. Tiesą sakant, jau nuo seno gyvūnai gelbsti žmonėms, kurie jaučia didelę vienatvę, turi įvairių psichologinių problemų, taip pat jie padeda ir sveikatos problemų turintiems žmonėms. Taipogi, turbūt ne vieną kartą esate girdėję aplinkinius žmones sakant, kad šuo yra geriausias žmogaus draugas. Tai yra visiška tiesa, todėl jei jūs visai neseniai įsigijote savo pirmąjį naminį augintinį, apie kurį svajojote daugybę metų, turėtumėte nepamiršti kelių labai svarbių detalių.

Visuomet daug dėmesio skirkite savo augintinio priežiūrai. Jūsų augintinis puikiai supranta ar jis yra mylimas ir ar jis kam nors rūpi. Jei jūs auginate šunį, tuomet turėtumėte jį reguliariai vesti pasivaikščioti. Gryname ore jūsų šuo turėtų praleisti bent vieną valandą per dieną. Jei turite tokią galimybę, su savo augintiniu lauke kasdien būkite dvi valandas – valandą ryte ir valandą vakare. Be to, atminkite, kad kiekvienas šuo yra labai skirtingas. Skirtingų veislių šunims reikia skirtingo fizinio aktyvumo. Jei vienos šunų veislės atstovas puikiai jaučiasi per dieną lauke aktyviai praleidęs pusvalandį, tai kitos veislės šunims gali nepakakti ir poros valandų. Todėl pasidomėkite, ką pataria specialistai ir pasirūpinkite, kad jūsų augintiniui niekuomet netrūktų fizinio aktyvumo ir dėmesio.

Taip pat labai svarbu, kad jūs pasirūpintumėte, jog jūsų augintinio priežiūrai būtų naudojamos tinkamiausios priemonės, tame tarpe nepamirštant ir kokybiško maisto. Jei jus domina platus gyvūnams skirtų prekių asortimentas, spauskite čia ir peržiūrėkite gyvūnų prekes, iš kurių galėsite labai lengvai pasirinkti tas, kurios atitinka visus jūsų lūkesčius. Be abejo, labai aktualu, kad jūsų augintinis kasdien valgytų tik geriausiai jam pritaikytą šunų maistą, kuris atitiktų jo amžių, svorį, veislę, fizinio aktyvumo lygį, sveikatos būklę ir kitus individualius aspektus. Tokiu atveju jūs galėsite būti tikri, kad jūsų augintinis augs pilnavertiškai ir gyvens kokybišką gyvenimą.

Kaip auginti savo pirmąjį augintinį
Įvertink