kaimo turizmasKasmet prastais rezultatais besiskundžiantys Palangos verslininkai turėtų suklusti – kaimo turizmas Lietuvoje vis labiau populiarėja. Dėl to daugelis žmonių pradeda nuomotis būtent sodybas, o ne tuos neadekvačiais brangius viešbučių numerius prie jūros. Kadangi kaimo turizmo sodybos kaip reikiant populiarėja, o į tai didžiulį dėmesį atkreipia sodybų šeimininkai. Mat, jie kasmet siūlo vis naujas pramogas, kurias netgi vargu ar išvysite Palangoje. Dabar daugelis sodybų labiau koncentruojasi į aktyvaus laisvalaikio pramogas, nes tai itin paklausus pasirinkimas tarp jaunų žmonių. Dėl to daugelis sodybų yra įsikūrusios būtent prie vandens telkinių.

Kalbant apie aktyvaus laisvalaikio pramogas kaimo turizmo sodybose, labiausiai reikėtų išskirti pasiplaukiojimą baidarėmis, valtimis, vandens dviračiais ir t.t. Tai viena labiausiai pageidaujamų pramogų, kuriomis nori pasinaudoti į sodybas atvykę poilsiautojai. Nors daugelis poilsiautojų nori ramybės, jie nepraleidžia progos pasinaudoti tokiomis pramogomis, kurių anksčiau išbandyti nebuvo laiko ar tiesiog galimybės. Kadangi sodybose tokios vandens pramogos nėra labai brangios, kartais sodybos pasiplaukiojimus įskaičiuoja į bendrą nuomos kainą. Žinoma, kitose vietose už pasiplaukiojimą baidarėmis ar valtimis gali tekti mokėti atskirai. Tačiau kaina tikrai nėra tokia milžiniška, kokią nustato Palangos verslininkai.

Norintiems aktyvaus laisvalaikio ir tuo pačiu ramybės, kaimo turizmo sodybų pasirinkimas būtų vienas išmintingiausių. Tai puikus pasirinkimas norintiems pailsėti vieniems, su antrąja puse ar net su šeima. Kadangi sodybų šeimininkai stengiasi prisitaikyti prie visų klientų poreikių, jie siūlo gana prabangius apartamentus už gana mažą kainą. Pabrėžtina, kad tokius apartamentus nuomotis galima ir derybų būdu. Tai reiškia, kad sodybos šeimininkai noriai leidžiasi į derybas dėl nuomos kainos, jeigu pasirenkamas ilgesnis poilsio laikais. Tiesiog viską galima derinti individualiai.

Kas liečia sodybų pasirinkimą, tiesiog svarbu žinoti, kad kiekviena vieta gali pasiūlyti skirtingą pramogų paketą. Vienur labiau propaguojamas pasyvus, o kitur – aktyvus laisvalaikis. Jeigu poilsio metu norite kažką išbandyti, tai būtinai iš anksto teiraukitės ar sodyba galės jums tai pasiūlyti. Tiesiog nepamirškite, kad kaimo turizmas artimiausiu metu gali netgi būti populiaresnis už poilsį populiariausiuose Lietuvos kurortuose.