Svajojate apie nuosavą pirtį, tačiau vis nedrįstate pagaliau įgyvendinti šios svajonės? Geriausias laikas yra dabar, tad jeigu planuojate įsirengti pirtį – rekomenduojame pasinaudoti Aplameta (https://metalo-stakles.lt) žemiau išskirtais pačiais svarbiausiais patarimais.

Pirčių įrengimas yra kur kas sudėtingesnis darbas nei daugelis gali pagalvoti. Neveltui daugelis žmonių kreipiasi į specialistus, kad jie viską sutvarkytų už juos. Tai garantuoja tobulumą ir garantiją, kad viskas bus taip, kaip Jūs norite.

  1. Pasirūpinkite, kad kiekvieną kartą pas Jus užsukantys svečiai neturėtų rūpintis reikalingomis priemonėmis, kurios padės jaustis puikiai pirtyje. Rekomenduojame įsigyti ir reikalingą kepurių, ir rankšluosčių ir kitų priemonių atitinkamą skaičių. Skirkite vieną didesnę investiciją ir pasirūpinkite visa reikalinga įranga.
  2. Žinoma, reikia apgalvoti, kokie gultai Jums labiausiai tinka ir kokie geriausiai tiktų konkrečiai Jūsų pirtyje. Labiausiai rekomenduojame kuo didesnius gultus, kad ant jų žmogus galėtų ne tik sėdėti, tačiau ir gulėti. Juk pirtis tam ir yra skirta, kad žmogus paprasčiausiai atsipalaiduotų.
  3. Nors pirtis dažniausiai rekomenduojama medinė, tačiau kalbant apie grindis – labiausiai rekomenduojame plyteles. Tokiu atveju jas ir prižiūrėti bus kur kas paprasčiau ir tuo pačiu bus malonu ant jų stovėti, kadangi jos ne taip įkaista.
  4. Jeigu leidžia galimybės – rekomenduojame pasistatyti kubilą, kuriame galima labai maloniai leisti laiką, ilsėtis. Jeigu gerta pirties yra vandens telkinys – tokiu atveju iš pirties gali būti labai malonu į jį bėgti. Tiesa, jokiu būdu bevartokite alkoholio pirtyje, kadangi keliate sau pavojų.
  5. Jeigu norite, kad pirtyje laikomi daiktai nebūtų nuolatos drėgni dėl esančių garų – būtinai pasirūpinkite kuo sandaresnėmis spintelėmis, kur galima laikyti daiktus. Geriausia – stiklinės, kadangi puikiai matysite, kas yra viduje ir tuo pačiu daiktai bus laikomi labai saugiai.

Nuosava pirtis – nuosava SPA. Kadangi šiuo metu įranga kainuoja gana pigiai – kiekvienas turintis greta namų tuščia žolės sklypelį gali džiaugtis ir nuostabia pirtimi. Juk tai pramoga, kuri puikiai tinka tiek žiemą, tiek vasarą. Nuostabu, ar ne?

Kai norime turėti pirtį
5 (100%) 1 vote