Kada geriausias metas išsinuomoti butą?

Ieškodami buto nuomos, pirmiausia dėmesį kreipiame į kainą, o ir tik po to į patį butą.

Buto nuomos kaina

Taigi, kaina šiandien yra svarbiausias kriterijus. Visi norime rasti kuo pigesnį, tačiau kuo naujesnį butą. Dažnai toks buto apibūdinimas „pigus ir naujas“ atrodo nederantis tarpusavyje. Tačiau viskas yra įmanoma, jeigu žinome, kada ieškoti.

Galime pastebėti, jog butų nuoma Kaune smarkiai išaugo. Taip padidėjo konkurencija tarp nuomotojų, todėl butų nuoma šiandien daug pigesnė. Jeigu anksčiau tvarkingą butą nuomai galėjote rasti už 30 eurų parai, tai šiandien gerai paieškoję rasite panašų butą už 50 eurų.

Butų nuoma Kaune

Kada pradeda kilti butų nuomos kainos? Didžiuosiuose Lietuvos miestuose kainos į viršų smarkiai šokteli prieš mokslo metų pradžią. Ypač tai juntama Kaune – čia suvažiuoja studijuoti daugybė studentų iš įvairių Lietuvos miestų. Ne visi iš jų gauna bendrabučių kambarius, ne visi iš jų ir nori gyventi bendrabučiuose, todėl ima ieškoti nuomojamų butų.

Tam nuomotojai jau būna pasiruošę – rugpjūčio mėnesį galite pastebėti kainų šoktelėjimą aukštyn. Praėjus trupučiui laiko, butų nuomos Kaune kainos vėl truputį pakrenta. Taigi, vienas geresnių laikų nuomotis butą yra pavasaris, kuomet nuomotojai dar nėra pradėję galvoti apie kainų kėlimą.

Pigi butų nuoma

Butų nuoma yra susijusi ir su dabartine Lietuvos ekonomikos padėtimi – dėl jos butų nuomos kainos taip pat smarkiai krito žemyn. Todėl pigų ir gerą butą šiandien rasti tikrai nėra sunku. Tereikia gerai paieškoti.