Substratai silauogems

Pastebima, kad pastaruoju metu vis daugiau žmonių su dideliu malonumu pradeda užsiimti sodininkyste. Žmonės pradeda suprasti, kad šiomis dienomis tik tokiu būdu galima žinoti, kas patenka ant mūsų stalo. Be abejo, kadangi gyvename Lietuvoje, visas sodininkystės procesas prasideda vidutiniškai įpusėjus pavasariui ir tęsiasi apytiksliai iki rudens pradžios, todėl per šį laikotarpį būtina tinkamai viskuo pasirūpinti, siekiant, kad derlius būtų kuo gausesnis. Taigi, jei ir jūs turite sodybą ar nuosavą namą, šalia kurios norite turėti sodą ir ne vieną vaiskrūmį bei lysvę, pateiksime jums keletą naudingų patarimų, kurių pagalba jums bus kur kas lengviau pasiekti savo tikslą.

Visų pirma pagalvokite apie žemę, kurioje augs daržovės, vaisiai, uogos ir kiti augalai. Ji turėtų atitikti tai, ką auginsite. Kaip žinia, tai, kas tinka vieniems augalams, gali visiškai netikti kitiems, todėl jei jūs norite, kad viskas, ką pasirinksite jūsų žemėje augtų nepriekaištingai, iš anksto apgalvokite, kaip išspręsti dirvos paruošimo klausimą. Pavyzdžiui, jei norite auginti daugelio taip pamėgtas šilauoges, tuomet jums gali labai praversti substratai šilauogėms (http://www.rekyva.eu). Taip pat pasidomėkite, ką pataria patyrę sodininkai, kurie puikiai žino, kokie sprendimai galėtų būti patys tinkamiausi ir optimaliausi.

Taip pat atminkite, kad jūsų augalams būtina gauti pakankamai vandens. Tai reiškia, kad augalai turėtų būti reguliariai laistomi. Jei jūs sodas bus sodyboje ar kitoje nuo jūsų namų pakankamai nutolusioje vietoje, tuomet turėtumėte pasirūpinti, kad atrastumėte laiko atvykti ir palaistyti augalus. Atminkite, kad šiltuoju metų laiku dažniausiai kritulių iškrenta sąlyginai nedaug, todėl norint, jog augalai augtų tinkamai, vanduo jiems yra gyvybiškai svarbus.

Žinoma, kalbant apie bet kokio tipo augalų auginimą, labai svarbu pasirinkti ir tinkamas sėklas, todėl jas turėtumėte pirkti tik iš patikimų pardavėjų, kurie gali užtikrinti, kad tai, kas parduodama, yra būtent tai, ko nori klientas. Jei tuo pasirūpinsite, tuomet labai tikėtina, kad viskas eisis kur kas sklandžiau. Be to, atminkite, kad kuo daugiau dėmesio skirsite savo sodui, tuo geresnio rezultato galėsite tikėtis. Trumpiau tariant, nuolatinė ir atidi priežiūra visuomet užtikrina lengvesnį norimo tikslo pasiekimą.

Jūsų nuosavas sodas
Įvertink