Idėjos, Kaip Dekoruoti Savo Vestuves?

Visai nesvarbu, kur rengiate vestuves – ten, kur dekoracijos draudžiamos ar ten, kur galite leisti pasireikšti savo fantazijai. Nesvarbu ir tai, ar norite visai minimalistinių, ar prabangių – šie patarimai palengvins Jūsų pasiruošimą. Nes tai ne tik geros idėjos, bet dauguma jų tiesiog galima pasidaryti patiems, sutaupant nemažai pinigų.

Lubų užuolaidos

Nustebsite pažiūrėję, ką šiek tiek audinio gali padaryti nuotaikai, interjerui ir pačių vestuvių atmosferai. Elegantiškoms ir formalioms vestuvėms rinkitės baltą audeklą, o rengiant linksmas, padykusias vestuves – rinkitės ryškų, pavyzdžiui, geltoną. Pritvirtinkite audeklus kaip užuolaidas – vieną galą vienoje, kitą – kitoje lubų pusėje. Audeklas turi kristi lengvai, sudarydamas debesies, atsipalaidavimo įspūdį.

Pagalvėlės

Vestuvėse ruošiate poilsio zoną? Šis patarimas bus naudingas tiek lauke, tiek viduje. Nusipirkite nemažai pagalvėlių (kad ir iš IKEA) ir jas apvilkite Jums miela širdžiai spalva, kurią derinkite pagal vestuvių temą. Pagalvėlės suteiks jaukumo įspūdį. Be to, bus labai praktiškos tiems, kurie tiesiog norės prisėsti ant tų kietų suolelių lauke ar viduje.

Sėdėjimo vietų žemėlapis

Kad svečiams nereiktų lakstyti nuo vieno stalo prie kito, ieškant savo vietos, parenkite mini sėdėjimo vietų žemėlapį. Pakabinkite jį matomoje vietoje, dekoruokite. Šitaip svečiai daug lengviau ras savo stalą ir sėdėjimo vietą.

Pakabinamos gėlės

Manote, kad gėlės tinka tik ant stalų? Galvokite dar kartą. Pakabinkite gėles ant lubų ar panaudokite jas vietoj girliandų. Tai vestuvėms suteiks romantiškos nuotaikos ir, žinoma, nuostabaus aromato.

Lenta su parašais

Kreidinė lentą galima panaudoti keletą būdų. Tai puikus būdas padailinti asmenukių kampą ar paprašyti, kad svečiai ten surašytų savo palinkėjimus. Kitas panaudojimo būdas, tai nuorodų suteikimas. Pavyzdžiui, saldus stalas, gėrimų baras ir panašiai. Tai ne tik suteikta informacija, bet ir nuostabi dekoro detalė.

Personalizuokite lentą įrėmindami ją į rėmelius, apklijuodami įvairiomis dekoracijomis.

Stalo lempos

Aukščio ir prabangos jausmą gali suteikti paprasta gudrybė – ant svečių stalų panaudokite stalines lempas, aukštu stovu. Tai gali pakeisti žvakes, kurias reikia itin prižiūrėti. Dekoruokite lempas gėlėmis (taip paslėpsite laidus) ir mėgaukitės romantišku vakaru.

Konfeti ant stalo?

Stalo dekoras – labai svarbi dalis. Ir, žinoma, kiekvienai porai norisi išsiskirti. Todėl pamėginkite į savo dekorą įtraukti meilės konfeti, tai yra širdelės formos konfeti, kuriuos, kaip pagrindą, galima supilti į žvakides ar vazas su gėlėmis.

Spalvotos taurės

Skirkite dalį biudžeto paįvairinti stalui – išmėginkite kitokios spalvos, nei permatomas, taures. Jos papuoš stalus, suteiks žavesio ir žaismingumo. Išsivaduokite iš įprastinių vestuvių rėmų.

Stalo numeriai

Paįvairinkite stalo numerius. Dėmesį reikia skirti ne tik vardų kortelėms, bet ir numeriams, kurie nurodomi ant stalų. Pavyzdžiui, juos galite įtaisyti ant stalo puokščių. Arba jums padės romantiški nuotraukų rėmeliai – įrėminkite numerį, dekoruokite jį savo ar svečių nuotraukomis ir štai, turite nepamirštamą ir personalizuotą dekoraciją.

Nuotraukų vieta

Vestuviu dekoravimo idejosSukurkite vietą, kurioje visos nuotraukos atrodys nuostabiai ir primins jūsų šventę. Žinoma, galite samdytis spaudos įmonę, kuri atspausdins foto sienelę. Bet ją galite susimeistrauti ir patys. Pavyzdžiui, panaudokite kreidinę lentą ar audeklą, dekoruotą gyvomis gėlėmis ir žaviomis lemputėmis. Personalizuokite šią vietą taip, kad pamatę žmonės sakytų: žinome, kieno tai vestuvės!

Kad ir ką pasirinktumėte – dekoruoti patys ar samdytis pašalinius žmones, žinokite, kad visada galite reikalauti geriausio produkto. Nes tai jūsų gražiausios vestuvės, ilgai planuotos ir lauktos. Todėl jei sukursite žavų, romantišką dekorą, net didžiausi skeptikai pasiners į gerą ir linksmą nuotaiką, kad atšvęstų jūsų šventę.