Greitos paskolos internetu emigrantams

Šios greitos paskolos internetu savininkas yra emigrantas, ką tik grįžęs į Lietuvą. Išvyko Paulius į Norvegiją, kai nusprendė, kad Lietuvoje negali dirbti širdžiai mielo darbo už tokius nedidelius pinigus. Tačiau įvairūs likimo smūgiai kartais neleidžia daryti visko, ko suplanuoji. Kartais turi tarsi paklusti tvarkai kažkieno kito, stipresnio ir galingesnio už tave patį.

Greitos laimės ieškotojai, emigrantai, internetu prisiskaitę sėkmės istorijų, kartais ir patys susivilioja tokia laime, net jeigu baigiasi tai paskolos sutartimi, prarastais namais ar paprasčiausiai negautu darbu.

Greitos paskolos internetu

Paulius pasakoja, kad Lietuvoje dirbo medicinos srityje, tačiau gana žemos kvalifikacijos darbą. Norėjo išvykti į Norvegiją, ir ten dirbdamas, ko gero, dar žemesnėje grandyje, tačiau visgi medicininį darbą, uždirbti 10 kartų daugiau, nei Lietuvoje. Greitos paskolos internetu emigrantams jam pradžioje reikėjo tik išvykimui į užsienį. Tam, kad pasiimtų kelis būtinus daiktus, kad galėtų nusipirkti pačią kelionę, turėtų pragyvenimui pirmomis savaitėmis, kol susiras darbą.

Visos kelionės planavimo pastangos nebuvo greitos, nes prieš išvykdamas jis mokėsi norvegų kalbą, vėliau internetu stengėsi kuo daugiau ieškoti darbo skelbimų, tvirtino ir savo medicininius dokumentus. Atrodė, viskas bus gerai, ir paskolos reikia tik pačiai pradžiai, kol viską atidirbs. Tačiau visai prieš pat išvažiuojant, jis sužinojo, kad negali gauti tokios kvalifikacijos, kokią turi, patvirtinimo. Mat tos šalies sistema nepatvirtina jo esamų dokumentų.

Paskolos internetu emigrantams

Tai privertė vaikiną nerimauti. Tačiau jis nusprendė surizikuoti. Žinoma, kad pirmiausia reikėjo nuvykti, kadangi jau viskas vis tiek buvo suplanuota, o ir greitos paskolos internetu emigrantams pinigai paimti, panaudoti bilietams, iš anksto sumokėtai nuomai… Taigi, Paulius nuvyko ten, kur ir pačių lietuvių buvo gana nemažai, ir ten ėmė bandyti įsidarbinti su tokiais dokumentais, kokius turėjo.

Kur kas didesnės greitos paskolos internetu jam prireikė tada, kai nepavyko gauti svajonių darbo ilgiau nei kelis mėnesius. Viską mesti ir nuleidus galvą grįžti į Lietuvą nesinorėjo – juk ten viskas baigta, išeita iš darbo, o čia norėjosi pradėti viską, ir tiek dagu investuoti. Jokios su greitos paskolos internetu emigrantams susijusios paieškos ar antstoliai jam negrėsė, nes jis buvo mokus ir tvarkingai grąžindavo viską, ką turėjo grąžinti.

Vaikinui nepavyko gauti svajonių darbo, taigi, jis įsidarbino kitokiame darbe: fabrike. Ten, kur karjerą dažniausiai pradeda kiekvienas žmogus, kur kiekvienam tenka nuvykti padirbėti, gauti pinigų tolesniam gyvenimui. Ten dirbdamas jis kažkiek galėjo atidavinėti greitos paskolos internetu visa para skolą. Palaipsniui išsimokėjo 80 proc. skolų, tačiau taip pat jis žinojo, kad ne dėl to čia atvažiavo, kad vis dar labai nori susirasti tokį darbą, kokio jam iš tiesų reikia. Gyvenimas bėga pro šalį, o Paulius nori pasiekti svajonės.

Greitieji kreditai dirbantiems užsienyje

Kai greitieji kreditai buvo visai išmokėti, šiek tiek pasitaupyta ateičiau, Paulius išėjo iš fabriko ir išvažiavo į kitą miestą, kur planavo ieškotis darbo. Vyko ten su automobiliu, su visais savo daiktais: planavo ten eiti į darbo pokalbius, du jau buvo sutaręs. Kad ir visiškai žemoje grandyje, tik sanitaru, bet vis tiek paskolos verslui jam ir nereikia, jis pradės nuo apačios ir pakils.