etiketes

Kiekvienas, kuriam teko susidurti su etikečių spausdinimu ir paruošimu bet kurioje sferoje – sandėlyje, fabrike, parduotuvėje ar kitur – sutiks, jog šis smulkmeniškas darbas išnaudoja ypatingai daug brangaus darbo laiko, kurį būtų galima skirti, atrodytų, naudingesniems darbams. Į pagalbą tokioje situacijoje ateina etikečių spausdintuvai, kurie ne tik ženkliai supaprastina pagreitina etikečių paruošimo procesą, tačiau ir padeda išvengti elementarių klaidų. Kiekvienas spausdintuvas turi savo paskirtį ir dažniausiai naudojamoms lipnioms etiketėms spausdinti reikėtų vengti naudoti įprastą spausdintuvą, kadangi tai kenkia rašalo kasetei ir ji pradeda rašalu teplioti įvairias lipnaus lapelio vietas, atsiranda nepageidaujamos juodos juostos. Etikečių spausdintuvai yra pritaikyti vien tik šiam darbui atlikti ir jį atlieka kuo puikiausiai.

Rinkoje yra kelių pagrindinių dažniausiai naudojamų rūšių etikečių spausdintuvai, tai: nešiojami, standartiniai, pramoniniai, spalvoti, tekstiliniai, korteliniai spausdintuvai. Jau vien šių spausdintuvų tipas nurodo, kokiai veiklos sričiai kiekvienas etikečių spausdintuvas skirtas.

Pardavėjų naudojamas mobilus/nešiojamas etikečių spausdintuvas dažniausiai skirtas sparčiam prekių kainų keitimui. Darbuotojas nebeturi sėdėti prie stalo ir rankomis karpyti standartiniu spausdintuvu atspausdintų etikečių, be to išvengiama netvarkos darbo vietoje, kai visur aplink išmėtyta šimtai sukarpytų etikečių. Mobilūs etikečių spausdintuvai mūsų dienomis yra taip pažengę, jog užtenka tik nuskenuoti prekės brūkšninį kodą ir įrenginys iš karto pats atspausdina reikiamą etiketę. Negana to, šis spausdintuvas yra susiejamas su kompiuteriu, kuriame atsakingas darbuotojas keičia prekių kainas, nustato akcijas, o asmuo, besinaudojantis etikečių spausdintuvu gauna pranešimą apie reikiamas pakeisti konkrečių prekių kainas, ar nustatomas nuolaidas ir iš karto gali imtis atitinkamų veiksmų. Tikras modernaus pasaulio technikos stebuklas!

Prekyboje taip pat dažnai naudojami korteliniai etikečių spausdintuvai. Vien jų pavadinimas nurodo, jog šie spausdintuvai spausdina ant kitokio paviršiaus – kortelių. Į spausdintuvą yra įdedama kortelė ir ant jos spausdinama iš anksto Jūsų sumaketuotas tekstas. Vėliau šios kortelės naudojamos prekystaliuose, pavyzdžiui, kainoms, ar nuolaidoms nurodyti.

Pramoniniai etikečių spausdintuvai skirti ypač dideliems etikečių kiekiams spausdinti. Jie naudojami sandėliavime, logistikos ir kitose įmonėse, kur nuolat reikia tūkstančių besikeičiančių etikečių, kadangi prekių srautas nuolat keičiasi. Iš tokių aparatų reikalaujama ypač didelio patikimumo ir greičio. Jie atlaiko didelius darbo krūvius ir yra didelia dalimi atsakingi už sklandų įmonės darbą.

Paminėjome kelis pagrindinius etikečių spausdintuvų tipus. Gal būt ir Jūs nuspręsite, kad norite savo darbą modernizuoti ir džiaugtis šiandieninėmis technologijomis siekiant aukštesnių tikslų. Tai – puikus sprendimas!