Esate vienas iš tų žmonių, kuriam būvimas duše teikia labai didelį malonumą? Tokiu atveju reikia nepagailėti pinigų ir laiko kuriant geriausią vonios patalpą. Dušo sistemų pasirinkimas – atsakinga darbas. Jeigu pirmą kartą juo užsiimate – tokiu atveju rekomenduojame pasitarti su profesionalais. Daugelis internetinių parduotuvių turi specialistus, kurie gali atsakyti kvalifikuotai stengiantis atrasti patį geriausią variantą. Konsultacijos dažniausiai neįkainojamos, kadangi jomis remiantis pavyksta nemažai sutaupyti.

Dušo sistemų pasirinkimas yra labai įvairialypis. Ne tik todėl, kad šiuo metu egzistuoja labai platus dušų pasirinkimas, tačiau tuo pačiu ir dėl skirtingo stiliaus. Priklausomai nuo poreikių galima atrasti ir geriausias galimybes.

Dušas ar vonia?

Įsirengiant vonią pirmiausia apgalvojama, ar labiausiai tinka dušas, ar vonia. Šiuo atveju reikia susidėlioti pliusus ir minusus, apgalvoti tam tikrus akcentus, kurie galėtų padėti apsispręsti.

  • Jeigu Jūsų vonios patalpa yra nedidelė, tokiu atveju vonia tikrai nėra geras pasirinkimas, ir taip nedidelė patalpa bus paprasčiausiai “apkrauta” vonia. Tokiu atveju mes Jums rekomenduojame pasirinkti dušo kabiną arba apskritai tik pasikabinti dušą ant sienos. Tokio tipo sistema padeda sutaupyti labai daug vietos, tad įvertinkite savo poreikius.
  • Jeigu turite mažų vaikų, tuomet labai rekomenduojame vonią, kadangi joje maudyti vaikučius bus kur kas paprasčiau nei duše. Pirmaisiais metukais vaikučiai dažniausiai turi atskirą vonią, tačiau jos naudojimas nėra toks patogus. Rekomenduojame pasižiūrėti ir į ateitį. Štai seniems žmonėms labai sunku įlipti į vonią, tad jie linkę duše statytis kėdę.
  • Dušo kabina kainuoja kur kas pigiau nei kad vonia. Ypač tokiu atveju, jeigu norite, kad vonia būtų išskirtinė ir didelė, graži. Tokiu atveju nelieka nieko kito, kaip tik paskirti didesnę suimą. Visgi, tiek vienu, tiek kitu atveju rekomenduojame investuoti daugiau, kad gautumėte tikrai patį geriausią variantą.

Susidėlioję pliusus ir minusus kur kas paprasčiau apsispręsite, kurias variantas labiausiai tenkina Jūsų poreikius.

Stilius ir aplinka

Nusprendus, kokia dušo sistema labiausiai tinka – sekančio žingsnio metu rekomenduojame apgalvoti ir stilių, kuris dominuos patalpoje. Kad būtų kur kas paprasčiau suklasifikuoti pasirinkimo galimybes – dažniausiai nusprendžiama, ar labiau norima klasikinio, ar modernaus stiliaus. Priklausomai nuo poreikių reikia ieškoti ir atitinkamo varianto.

Klasikinis stilius

Jis dažniausiai tinka tuomet, kai vonios patalpa yra didelė. Jame dominuoja kiek tamsesnės spalvos ir medinis interjeras. Labai gražu, tačiau nelabai praktiška, tad apskaičiuokite, kiek laiko galite skirti vonios valymui ir priežiūrai. Dušo įrangos pasirinkimas dažniausiai platesnis, o ir valyti jas paprasčiau nei vonią.

Modernus stilius

Kitas pasirinkimas yra modernus stilius, kurį mes Jums rekomenduojame įvertinti. Jame dažniausiai statomos modernios dušo kabinos ir tuo pačiu jame vyrauja arba labai šviesios arba labai ryškios spalvos. Svarbiausia, kad suskurtas stilius būtų malonus Jūsų akiai.

Papildoma įranga

Dušo sistemų pasirinkimas nėra vienintelis darbas. Juk ir kriauklė yra reikalinga kiekvienai voniai. Kuo daugiau aspektų įvertinsite – tuo geresnį variantą pavyks atrasti.

Kriauklė, vonios maišytuvas taip pat turi derėti prie kitų vonios patalpoje esančių daiktų. Rekomenduojame nepamiršti, kad derintumėte ir spinteles bei kitus daiktus, kurie padės susikurti vieningą aplinką vonios patalpoje.

Vonia – viena svarbiausių patalpų namuose. Kuo daugiau dėmesio jos įrengimui skirsite – tuo labiau pats patenkintas rezultatu būsite.