Kosmetika internetu

Makiažas yra labai stiprus ginklas, kuris kai yra gerai naudojamas gali neatpažįstamai pakeisti moters išvaizdą ir išryškinti jos stipriausius, dailiausius bruožus, arba paslėpti jos trūkumus. Tačiau yra daugybė atveju, kai dekoratyvinė kosmetika yra naudojama netinkamai ir dėl per didelio makiažo kieko atrodome nenatūraliai. Taigi į ką reikia atkreipti dėmesį darantis makiažą?

Labai dažna klaida, tai labai per daug išpešioti, per ploni antakiai, kurie neigiamai pakeičia jūsų veido bruožus. Norint apsidrausti ir įsitikinti, kad antakiai atrodytų puikiai, labiausiai apsimoka kreiptis į specialistą, kad jis juos sutvarkytų ir paaiškintų kaip juos tinkamai išsaugoti ir prižiūrėti. Taip pat nepersistenkite ir ryškindami antakius. Jie gali atrodyti labai nenatūraliai ir kristi kitiems į akį, todėl geriau būti atsargiems ir nevaikščioti su lyg nupaišytais antakiais.

Taip pat dažna klaida tai pernelyg gausus kreminės pudros naudojimas. Pudra turi būti naudojama būtent tam, kad suvienodinti odos spalvą. Jei norite paslėpti spuogelius ir kitus nelygumus, patariame naudoti specialiai tam skirtas maskuojamąsias priemones. Jeigu persistengsite su kremine pudra, jūsų veidas atrodys pernelyg tamsus ir nenatūralus. Būtent tai gali visiškai apsukti situaciją ir ne užslėpti, o kaip tik pabrėžti jūsų veido nelygumus ir trūkumus.

Taigi kai žinome kokios klaidos naudojant dekoratyvinę kosmetiką yra dažniausios, galime pakalbėti apie tai, kaip reikėtų dažytis. Tinkamiausias dieninis makiažas turi prasidėti nuo kremo arba bet kokio odos drėkiklio. Ant sudrėkintos odos galite pradėti tepti pudros sluoksnį. Jūsų pasirinktos pudros spalva turi būti kuo natūralesnė ir parinkta pagal jūsų odos atspalvį. Siekiant kad makiažas išliktų kuo ilgiau, rinkitės biriąją arba kompaktinę pudrą. Kai atliksite tai, galite paryškinti savo akių vokus bei skruostus. Akių vokus galite patepti žemės atspalvio šešėliais, tada blakstienas perbraukite tušu bei nepamirškite retušuoti išorinius kampučius. Lūpdažis yra kai kas unikalaus, kadangi su juo galite paeksperimentuoti ir net išsirinkti pačius ryškiausius lūpų dažus, bet niekada nepamirškite, kad svarbiausia makiažo dalis yra oda. Jeigu jūsų oda atrodys nenatūraliai, per tamsiai, tada neišryškės nei lūpos nei akys. Kai baigsite makiažą, patepkite kaklą bei veido sritį pudrą, kad jų spalvos susivienodintų.

Dekoratyvinė kosmetika ir jos svarbiausi elementai priklauso nuo žmogaus, todėl jei pasidažiusios norite atrodyti kuo įdomiau, unikaliau, nė už ką nesekite ir nekopijuokite mados tendencijų. Kiekviena moteris yra kitokia, todėl stipriai skirsis ir jų veido bruožai bei odos atspalvis. Jei skirsite ypatingo dėmesio savo veido bruožams atrodysite puikiai. Pagrindinės ir svarbiausios priemonės, kurios turėtų būti kiekvienos moters kosmetinėje tai maskavimo priemonė nelygumams, kreminė pudra, lūpų blizgis bei blakstienų tušas. Kitas priemonės rinkitės pagal savo norus.

Tekstas paruoštas pagal Eurokos.lt ekspertų informaciją.

Įvertink