Jau visai greitai prasidės šiltasis metų laikas, o kartu ir vestuvių sezonas. Bet prieš vedybas tiesiog būtina kuo geriau atšvęsti vieną iš smagiausių viso gyvenimo švenčių – bernvakarį. Šiame straipsnyje pasidalinsime, kokią veiklą pasirinkti, kad bernvakaris praeitų nepriekaištingai.

  • Jeigu jūsų kompanija itin mėgsta sportą, geriausias pasirinkimas – išsinuomoti krepšinio aikštelę ar laiką futbolo stadione. Kelias valandas niekieno netrukdomi galėsite mėgautis žaidimu ir buvimu su geriausiais draugais.
  • Jeigu sportas ir taip yra jūsų gyvenimo kasdienybė ir norite šventę padaryti dar ypatingesne, siūlome itin azartišką pramogą, puikai tiksiančią tokiai progai. Baidarės Voke – tai puikus bernvakario praleidimo būdas, kurio metu nė nereikės palikti sostinės. Iš visų Vilniuje esančių maršrutų šis reikalauja didžiausio fizinio pasirengimo ir ištvermės – taigi, puikiai tinka vyrų komandai. Maršruto metu ne kartą teks išlipti iš valčių ir jas persinešti per įvairias kliūtis, o finišuosite tik įveikę slalomo atkarpą. Verta prisiminti, jog šis maršrutas pats tinkamiausias, kai vandens lygis pakilęs – taigi pavasarį ar rudenį, tačiau visada galima kreiptis į organizatorius ir pasiteirauti apie galimybes. Plaukdami galėsite mėgautis įvairiu kraštovaizdžiu – tiek gamta, tiek miesto vaizdais. Patogu ir tai, jog privažiuoti prie trasos galima iš kelių skirtingų pusių. Tai turėtų pagelbėti, iškilus mažesniems ar didesniems nesklandumams.
  • Bernvakario idėjaNepriklausomai nuo to, kurią veiklą – daugiau kasdieninę ar azartiškesnę pasirinksite, apgalvokite ir tai, kur tęsis jūsų bernvakaris. Tikrai neskatiname ir nerekomenduojame nusigerti iki žemės graibymo, tačiau pakelti taurę (ar alaus bokalą) už draugą – būtina. Maža to, toks „atpildas“ veiks kaip puiki paskata kuo geriau pasirodyti tiek žaidžiant sportinį žaidimą, tiek plaukiant upe, stengiantis įveikti įvairiausias kliūtis.

Taigi, jeigu norite, kad jūsų organizuojamas bernvakaris būtų pats įsimintiniausias, metas jį tinkamai suplanuoti. Galite rinktis sportinių žaidimų varžybas su grupe draugų, tačiau baidarės Voke taip pat turėtų atsidurti jūsų svarstomų variantų sąraše. Adrenalinas, iššūkiai ir bendradarbiavimas – visa tai suteiks patirčiai dar daugiau spalvų ir nuotykių. Ir, nepaisant to, ką pasirinksite, pasirūpinkite ir tinkamu šventės pratęsimu po aktyvios veiklos. Tiek jaunikis, tiek pabroliai bus dėkingi.