automobilio nuoma Kaune

Automobilio nuoma Kaune ar bet kuriame kitame mieste yra populiari ištisus metus. Tai paslauga, kuri reikalinga trumpam netekus automobilio, kai jis yra taisomas ar kai išvykstate neilgos kelionės. Kiekvienais atvejais automobilio pasirinkimas turi būti atsakingas ir apgalvotas. Ieškantiems automobilio pirmą kartą, naudinga žinoti, nuo ko pradėti ir į ką atkreipti dėmesį, renkantis automobilio nuomą.

Automobilio tipas

Daugelis automobilių nuoma užsiimančių agentūrų, tokių kaip Transrenta.lt, savo klientams padeda greitai susiorientuoti savo siūlomų automobilių pasiūloje. Todėl vos užėjus į nuomos svetainę, Jums užduodamas klausimas, kokio automobilio ieškote? Labai patogu, jeigu iš anksto esate numatę, ar Jums reikalingas hečbekas, sedanas, universalas, o gal ir kabrioleto tipo automobilis. Kėbulo tipą geriausiai rinktis pagal tai, kur ir kaip ketinate naudoti automobilį. Kasdieniam naudojimui mieste, patariama rinktis lengvai manevruojantį, nedidelį ir mažai kuro sąnaudų naudojantį automobilį. Tuo tarpu, jeigu ieškote automobilio iškylai ar kelionei, rinkitės erdvesnį ir patikimesnį.

Rezervacija ir avansas

Tai svarbus kriterijus renkantis automobilį nuomai. Jeigu Jums patiko net kelių nuomos punktų pasiūlymai, pasidomėkite, kaip teikiama jų siūloma automobilio nuoma Kaune. Pavyzdžiui, kai kurios agentūros neleidžia išsinuomoti automobilio be išankstinės registracijos. Jeigu tiksliai žinote datą, kuriai Jums bus reikalingas automobilis, užsirezervuokite automobilį anksčiau. Taip sutaupysite, o gal ir pinigų. Kartais nuomos punkte iš anksto rezervuojant automobilį suteikiama nuolaida. Taip pat iš anksto pasidomėkite, ar bus reikalingas avansas, kuris kartais yra tik simbolinis. Tačiau esama agentūrų, kurios reikalauja palikti ženklią avanso sumą, tad tokiu atveju verta pagalvoti, ar esate pasiruošę rizikuoti tokia didele suma. Pavyzdžiui, jeigu automobilis Jums reikalingas vos kelioms paroms, vienos paros nuomos kaina yra 59 eurai, tačiau dar 300 eurų reikėtų palikti avanso. 

Sutarties sąlygos ir draudimas

Kai jau išsirinkote norimą automobilį ir ketinate jį rezervuoti, skirkite laiko ir įvertinkite, kokiomis sąlygomis nuomos punktas teikia savo paslaugas. Tam geriausiai būtų iš anksto gerai išstudijuoti paslaugų teikimo sutartį. Joje numatomi abiejų šalių įsipareigojimai bei apibrėžiamos atsakomybės. Dažnai sutartyse nurodoma, kokiu draudimu yra draustas automobilis, kokios yra jūsų teisės ar pareigos nutikus eismo įvykiui. Visais šiais atvejais naudinga iš anksto žinoti, kaip reaguotų ir elgtųsi automobilių nuoma Kaune užsiimantis punktas, su kuriuo sudarote sutartį.