automobilis

Tikrai ne kiekvienas gali sau leisti įsigyti naują automobilį iš salono, o pirkti iš turgaus ar perpardavinėtojų nėra itin patikima. Tad, kas belieka? Bankas? Žinoma, tai vienas iš galimų variantų, tačiau norint gauti paskolą automobiliui iš banko, gali būti gana sudėtinga.  Įvairių popierių pildymas, įrodinėjimas, kad esate mokus ir kiti biurokratiniai labirintai gali pareikalauti nemažai kantrybės ir nervų.  Kita vertus, visada yra „planas B“. Tai kredito bendrovės, teikiančios finansines paslaugas.

Nėra ko bijoti

Dalis vairuotojų tiki, kad automobiliai išsimokėtinai be banko nėra itin racionalus pasirinkimas, nes vyrauja nuomonė, kad kreditoriai yra pasiruošę savo klientams numauti paskutines kelnes. Išties gana didelės paskolos palūkanos – jau praeitis. Tokios kredito bendrovės kaip www.paskola23.lt tapo rimta konkurencija bankams, nes savo klientams siūlo protingas palūkanas, lanksčias paskolos gavimo ir grąžinimo sąlygas. Be to, kiekvienoje kredito bendrovės, kuri vertina savo klientus, internetinėje svetainėje būna automobilio paskolos skaičiuoklė, kuri leidžia gana tiksliai apskaičiuoti, kiek teks sumokėti palūkanų, skolinantis vieną arba kitą pinigų sumą naujam automobiliui įsigyti. Taigi, klientas puikiai žino, kiek jam teks mokėti mėnesinių įmokų, kokia bus galutinė mokėtina suma ir pan. Viskas skaidru ir aišku.

Paprastesnės sąlygos

Automobiliai išsimokėtinai be banko pagalbos paprastai įsigyjami paprastesnėmis sąlygomis. Ką tai reiškia? Visų pirma, kreditoriai nereikalauja pradinio įnašo. Žinoma, jei jį turite ir galite sumokėti, puiku, nes vėliau mėnesinės įmokos bus mažesnės ir pavyks dar labiau sutaupyti. Visų antra, kredito bendrovės lanksčiau žiūri į klientus, kurie dirba ne samdomą darbą, o patys sau, pagal individualios veiklos pažymą. Paprastai reikia pateikti pusmečio banko ataskaitą, kad įrodytumėte, jog išties gaunate pajamas, kurių pakaks mėnesiniai įmokai mokėti.

Žinoma, prieš imant paskolą automobiliui, reiktų atminti, automobiliai išsimokėtinai be banko pagalbos taip pat yra rimtas finansinis įsipareigojimas, todėl svarbu gerai apgalvoti ar jis neturės neigiamos įtakos jūsų finansinei gerovei. Tad visada įvertinkite savo finansinę padėtį, savo perspektyvas laiku mokėti mėnesines įmokas bei paskolą grąžinti laiku ir tik tada skolinkitės.